×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
14. decembris, 2015
Drukāt

Rotko centrs aicina atbalstīt Pēterim Martinsonam veltītā piemiņas objekta izveidi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ziemassvētkos, 25. decembrī, Rotko centrs iepriecinās savus apmeklētājus ar īpašu akciju, kuras ietvaros varēs atbalstīt izcilā Daugavpilī dzimušā keramiķa Pētera Martinsona piemiņai veltītā tēlniecības objekta izveidošanu un apskatīt 12 mākslas centra piedāvātās mākslas izstādes par ziedojumiem, LA.lv uzzināja centrā.

Savukārt 26. decembrī apmeklēt visas mākslas centra izstādes varēs par īpašām svētku cenām. Mākslas centra jaunākas izstādes būs iespēja apmeklēt tikai par 1,50 EUR. Biļete uz pastāvīgo Markam Rotko veltīto ekspozīciju “Marks Rotko dzīvē un mākslā” varēs apmeklēt par īpašu cenu – 3 eiro, savukārt biļete uz visa mākslas centra pastāvīgajām un mainīgajām izstādēm kopā maksās 4.50 eiro.

Jaunākajās izstādēs, apmeklētāji vārēs iepazīties ar latviešu un ārvalstu mākslinieku darbiem dažādos mākslas medijos – glezniecībā, fotogrāfijā, tekstilmākslā, grafikā, skulptūrā un videomākslā.

Patlaban Marka Rotko mākslas centrā apskatāmas šādas izstādes: Džemma Skulme, “Viela un forma. Patoss un rezignācija”, Marta Skulme, “Tumsā izšķīdis cukura grauds”, II Starptautiskā tekstilmākslas simpozija izstāde “Fortress Man”, Dzidra Ezergaile, “Saules dziesma”, Izstāde “Stiprais ūdens. Oforta ģildei – 5 gadi”, Nele Zirnīte, “Origin”, Manuels Šrēders (Vācija), “Izstrādes procesā/Pēdējā brīdī”, Aija Meisters, “Bērie zirgi”, Matiass Jansons, “Skulptūras”, izstāde “Sajūtu Latvija. Sajūtu Latgale”, Janušs Goļiks (Polija), “Mana horizontālā līnija”, Gundega Strautmane, “Mīlestības bezgalība”.

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs būs atvērts apmeklētājiem Ziemassvētku laikā – 25. un 26. decembrī –, kā arī 27., 29. un 30. decembrī no plkst. 11 līdz 17.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+