×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
18. septembris, 2017
Drukāt

Rotko centrs jaunajā sezonā vēros dažādību laikā

Publicitātes attēlsPublicitātes attēls

Piektdien, 22. septembrī, plkst. 16 Daugavpils marka Rotko mākslas centrā tiks atklāta jaunā izstāžu sezona, kuras vadmotīvs šoreiz – ideja par laiku un dažādību tajā, LA.lv uzzināja centrā.

Vienotā laika tarifa filigrānās detaļas un mītiem apvītos tēlus varēs ieraudzīt izcilā Latvijas grafiķa Gunāra Kroļļa darbos, līdzsvaru un mieru – beļģu fotogrāfa Īva Ullena kompozīcijās, dažādību, nenotveramību un mainību Ināras Petrusevičas personālizstādē, noskaņas un spēku – Baibas Priedītes akvareļu sienās, dažādību un daudzveidību – izstādē “Mākslas bezgalība – Polijas skatījums” un atšķirīgo skatījumu uz šodienu – starptautiskā glezniecības simpozija “Mark Rothko 2017” dalībnieku darbos.

Seši jaunie izstāžu mākslas projekti ar divdesmit dažādu paaudžu mākslinieku skatījumu uz pasauli apmeklētājiem būs pieejami līdz šī gada 5. novembrim.

Izstāžu sezonas atklāšanas pasākuma laikā no plkst. 16 līdz 17 jaunās izstādes būs iespēja apskatīt bez maksas, bet pārējās tās dienas stundās – par īpašām akcijas cenām, tādējādi arī atzīmējot mākslinieka Marka Rotko tuvojošos dzimšanas dienu, ko tradicionāli svin 25. septembrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+