Sports
Basketbols

Rozenberga aizet no Zvirgzdiņa un atgriežas Itālijā0

foto: postup.fr

Latvijas basketboliste Dita Rozenberga, kura šī gada sākumā atgriezās laukumā pēc ilgstošas traumas ārstēšanas, atstājusi Beļģijas komanda Brenas “Etixx Mithra Castors” un atgriezīsies Itālijā.

Par sadarbības pārtraukšanu otrdien informēja Brenas klubs, vienlaikus piebilstot, ka basketboliste karjeru turpinās Itālijā, lai iegūtu lielāku spēles laiku un varētu kandidēt uz vietu Latvijas izlases sastāvā dalībai šī gada Pasaules kausā.

Lai arī “Etixx Mithra Castors” komandu trenē bijušais Latvijas izlases galvenais treneris Ainars Zvirgzdiņš, pašlaik 25 gadus vecā Rozenberga tajā tik pie simboliskas lomas, Beļģijas čempionāta sešās spēlēs caurmērā izceļoties ar 3,3 punktiem un 1,8 atlēkušajām bumbām.

Savukārt Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgā viņai divos mačos vidēji 2,5 punkti un 2,5 rezultatīvas piespēles.

Brenas klubu pārstāv arī latviešu basketboliste Anete Šteinberga.

Rozenberga aizvadītajā vasarā neilgi pirms Eiropas čempionāta sākuma iedzīvojās ceļgala krustenisko saišu plīsumā, kā rezultātā viņai laukumā varēja atgriezties vien šī gada sākumā, pievienojoties Polijas komandai Ostrovas “Ostrovia”. Šajā vienībā Rozenberga nospēlēja ļoti veiksmīgi, divos mačos izceļoties ar vidēji 18,5 punktiem.

LA.lv