Mobilā versija
-3.8°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
20. aprīlis, 2015
Drukāt

Rozenvalds vienbalsīgi ievēlēts LU SZF dekāna amatā (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātes (SZF) dekāna amatā vienbalsīgi ievēlēts profesors Juris Rozenvalds.

Viņš bija vienīgais dekāna amata kandidāts. Dekāna amata pienākumus Rozenvalds veica arī līdz šim – pēc iepriekšējās SZF dekānes Intas Brikšes negaidītās aiziešanas mūžībā.

Jau ziņots, ka turpmākajos četros gados Rozenvalds vēlas panākt, ka SZF realizētajos pētniecības virzienos un izglītības jomās ierindojas pirmajā trijniekā starp Baltijas valstu un pirmajā sešiniekā starp Ziemeļvalstu atbilstošā profila fakultātēm.

Veidojot dekāna darbības programmu, par pamatu Rozenvalds izmantoja savu iepriekšējo – 2013.gada dekāna vēlēšanām sagatavoto platformu. To papildinot, ņemtas vērā arī Brikšes idejas.

Rozenvalds plāno veicināt valsts noteiktā studiju vietas finansējuma nodrošinājumu pilnā apmērā, kā arī budžeta dotēto studiju vietu skaita saglabāšanu un, ja iespējams, palielināšanu komunikācijas zinātnē, politikas zinātnē un socioloģijā – īpaši maģistra un doktora studiju programmās.

Veicinot studiju internacionalizāciju, plānots panākt, ka līdz 2019.gadam 5% no fakultātes studentu kopskaita būs ārzemju studenti.

Rozenvalds sola arī turpināt darbu pie fakultātes tradicionālo pasākumu īstenošanas un attīstības, kā arī iekšējās akadēmiskās komunikācijas uzlabošanas.

Jau ziņots, ka 2014.gada novembra sākumā mūžībā aizgāja ilggadējā LU SZF dekāne Brikše.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Atgriesanos cccp nepieļausim. Šis irīstens kgb kadrs.

  2. “Veicinot studiju internacionalizāciju, plānots panākt, ka līdz 2019.gadam 5% no fakultātes studentu kopskaita būs ārzemju studenti.” Ārzemju studenti – rosijāņi no Krievijas?

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+