Sports
Ziemas sports

Rozītis un Zirne kvalificējas Pasaules kausa posmam Parksitijā 16

Parksitijā (ASV) pirms nedēļas nogalē gaidāmā Pasaules kausa ceturtā posma kamaniņu sportā norisinājās Nāciju kausa sacensības. Pamatsacensībām kvalificējās abi startējušie Latvijas sportisti – Rikam Kristenam Rozītim 5. vieta, Ulla Zirne septītā.

Vīriešu konkurencē labāko laiku uzrādīja itālis Kevins Fišnalers (46.203), otrajā vietā atstājot mājinieku amerikāni Teiloru Kloju Morisu (+0.065), bet trešais kanādietis Mičela Maliks (+0.183).
Rikam Kristenam Rozītim pēc ļoti neveiksmīga starta (24. labākais laiks) izdevās trasē atgūt zaudēto laiku un izcīnīt 5. vietu (+0.275). Finišā līdz bronzas godalgai pietrūka vien 0.092 sekundes. Ceturto labāko laiku uzrādīja austrietis Jonas Millers, kuram nav iespējams izcīnīt starta vietu pamatsacensībām, tādēļ Riks Kristens Rozītis kā ceturtais kvalificējās piektdien gaidāmajam Pasaules kausam.

Dāmu konkurencē uzvaru izcīnīja mājiniece amerikāniete Reičela Mišela Germaina (45.102), par 0.183 sekundēm apsteidzot otrās vietas ieguvēju austrieti Miriamu Kastlungeri un par 0.219 sekundēm itālieti Sandru Robačeri bronzas pozīcijā. Arī Ullai Zirnei pēc startā uzrādītā 10. labākā laika izdevās pakāpties un finišēt 7. vietā, 0.390 sekundes aiz uzvarētājas, kas arī ļāva pārliecinoši kvalificēties Pasaules kausa posmam.

Kā jau visos iepriekšējos Viessmann Pasaules kausa posmos, dalība pamatsacensībās ir garantēta Ināram Kivleniekam, Elīzai Caucei un Andrim Šicam/Jurim Šicam. Naktī no piektdienas uz sestdienu pēc Latvijas laika starts tiks dots divnieku ekipāžām un vīriešiem, bet sestdienas vakarā trasē dosies sievietes.

Saistītie raksti
LA.lv

Par svarīgo