Mobilā versija
+23.0°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
9. marts, 2017
Drukāt

Rožu zādzība: kioska darbinieki paši dzinuši pēdas ziediem (4)

Apzagtais kiosks un ziedi, kuri tirgotājiem bija palikuši 8.martā. Ekrnānšāviņš no "Degpunktā" sižeta.Apzagtais kiosks un ziedi, kuri tirgotājiem bija palikuši 8.martā. Ekrnānšāviņš no "Degpunktā" sižeta.

Naktī uz 8. martu no ziedu veikala Ulbrokā nozagtas visas rozes. Ziedu kioskā nav bijusi ierīkota signalizācija, tāpēc precīzs zādzības laiks pagaidām nav zināms. Darbinieki pieļauj, ka ziedi “aiznesti” pārdošanai, tāpēc paši apsekojuši tuvāko apkārtni. Nozagtas tikušas visas rozes un sagatavotie ziedu pušķi, ko bija plānots tirgos par dārgu cenu.

Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuru rīcībā varētu būt informācija, kas varētu palīdzēt šī nozieguma atklāšanā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. pasi zaga pasi kera

  2. Tā arī nodomāju,ka tas veikaliņš tur pļaviņā.Nolaidība bez signalizācijas.Lai gaiļi pakaļ nedzied,lai tak tiek tiem sievišķiem tās rozes.IR TĀDS TEICIENS SKOPAIS MAKSĀ DUBULTĀ UN KAS SEVI PASARGĀS,JA NE PATS!!!

  3. Dzina,dzina…uš,uš! 😀

  4. Neticu īpašniecei -pusotrs tūkstotis ziedu-tur pat nav kur nolikt vāzēs tādu daudzumu !

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (5)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+