Mobilā versija
+5.8°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
9. marts, 2017
Drukāt

Rožu zādzība: kioska darbinieki paši dzinuši pēdas ziediem (4)

Apzagtais kiosks un ziedi, kuri tirgotājiem bija palikuši 8.martā. Ekrnānšāviņš no "Degpunktā" sižeta.Apzagtais kiosks un ziedi, kuri tirgotājiem bija palikuši 8.martā. Ekrnānšāviņš no "Degpunktā" sižeta.

Naktī uz 8. martu no ziedu veikala Ulbrokā nozagtas visas rozes. Ziedu kioskā nav bijusi ierīkota signalizācija, tāpēc precīzs zādzības laiks pagaidām nav zināms. Darbinieki pieļauj, ka ziedi “aiznesti” pārdošanai, tāpēc paši apsekojuši tuvāko apkārtni. Nozagtas tikušas visas rozes un sagatavotie ziedu pušķi, ko bija plānots tirgos par dārgu cenu.

Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuru rīcībā varētu būt informācija, kas varētu palīdzēt šī nozieguma atklāšanā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. pasi zaga pasi kera

  2. Tā arī nodomāju,ka tas veikaliņš tur pļaviņā.Nolaidība bez signalizācijas.Lai gaiļi pakaļ nedzied,lai tak tiek tiem sievišķiem tās rozes.IR TĀDS TEICIENS SKOPAIS MAKSĀ DUBULTĀ UN KAS SEVI PASARGĀS,JA NE PATS!!!

  3. Dzina,dzina…uš,uš! 😀

  4. Neticu īpašniecei -pusotrs tūkstotis ziedu-tur pat nav kur nolikt vāzēs tādu daudzumu !

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (64)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+