×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
26. jūlijs, 2012
Drukāt

“Rozvudas iela”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sonija Bleika vada populāru nakts pārraidi, kuras laikā atbild uz zvanītāju jautājumiem, kā arī komentē viņu problēmas. Taču neviens nezina, ka viņas pašas dzīve ir bijusi problēmu caurvīta, un tās sākušās jau bērnībā, kad pret viņu varmācīgi izturējies tēvs, bet māte uz mājā notiekošo pievērusi acis.

 

Nu Sonija uzzina, ka viņas tēvs ir miris, un dodas atpazīt nelaiķi, kā arī nokārtot formalitātes, kuru vidū – īpašuma mantošanu. Taču gada laikā viņai neizdodas atrast pircēju Bleiku mājai, un Sonija ievācas tur pati, lai jau drīz saprastu, ka tas nav bijis prātīgākais lēmums viņas dzīvē. Jau pavisam drīz viņas uzmanība tiek pievērsta avīžzēnam Derekam, kurš, kā drīz noskaidrojas, ir Stilvoteras iedzīvotāju bieds. Policija ir pārliecināta, ka Sonija, vainodama Dereku, cenšas sadziedēt savas rētas, taču, kad likumsargi pamana, ka kaut kas nudien nav kārtībā, ir jau par vēlu…

Amerikāņu šausmu filma “Rozvudas iela” uz ekrāniem nonāca jau pagājušā gada oktobrī, taču tā izpelnījās tik negatīvas atsauksmes, ka jau pēc dažiem mēnešiem nonāca televīzijas repertuārā. Trīs nedēļas pēc pirmizrādes Krievijā šī Viktora Salvas šausmene nonākusi arī Latvijas kinoteātros, un vienīgie iemesli, kāpēc to skatīties, varētu būt divi aktieri – “Amuleta” zvaigzne un bijusī Merilina Mensona un Roberta Rodrigeza kundze Roza Makgovana, kā arī ar “Tvinpīku” slavu iemantojušais Rejs Vaizs, taču nedz viņi, nedz režisors Viktors Salva, kura kontā ir arī šausmu kulta filma “Ložņas”, neattaisno uz sevi liktās cerības, kas izgaist jau pirmajās “Rozvudas ielas” epizodēs un turpinās pusotras stundas garumā.

Režisors: Viktors Salva

Lomās: Roza Makgovana, Bils Fegerbeks, Rejs Vaizs, Lorēna Veleza

No 27. jūlija “Kino Citadele”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+