×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
11. janvāris, 2014
Drukāt

RP jaunajai valdībai virza esošos ministrus – Pavļutu, Rinkēviču un Kozlovski (5)

Foto: LETAFoto: LETA

Ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts (no kreisās), ārlietu ministrs Edgards Rinkēvičs un Ministru prezidenta amatam nominētā Laimdota Straujuma piedalās svinīgajā pasākumā par godu eiro ieviešanai Latvijā.

Reformu partija (RP), kura saskaņā ar esošo piedāvājumu būs atbildīga par Ekonomikas, Ārlietu un Iekšlietu ministrijām, jaunajā valdībā par ministru kandidātiem virzīs esošos ministrus, apliecināja partijas līderis Edmunds Demiters.

Demiters uzskata, ka sabiedrība ir atzinīgi novērtējusi iekšlietu ministra Riharda Kozlovska, ārlietu ministra Edgara Rinkēviča un ekonomikas ministra Daniela Pavļuta darbību, tāpēc partija neredz iemeslus, kāpēc virzīt kādu citu. Savukārt, ja premjera amata kandidāte iebildīs, RP vēlēsies dzirdēt argumentāciju, kāpēc.

“Mums ir ļoti viegli šajā izvēlē, jo tās trīs jomas, ko premjera kandidāte mums ir uzticējusi – iekšlietas, ārlietas un ekonomika, šajās jomās mums ir veiksmīgi strādājoši, profesionāli ministri. Ir runa par Rihardu Kozlovski, Edgaru Rinkēviču un Danielu Pavļutu. Mums šeit nekas nav jāizdomā no jauna,” sacīja Demiters.

RP pauž nožēlu, ka darbs, visticamāk, būs jāpārtrauc izglītības ministram Vjačeslavam Dombrovskim, bet “mēs ļoti labi apzināmies, ka politiskā loģika ir tāda, kāda ir, ienākot koalīcijā jaunam sadarbības partnerim, ministriju atbildības jomas sadalījumam ir jābūt proporcionālam”.

Sestdien notiek RP domes sēde, kurā tika pārrunāts valdības veidošanas process.

Partijas ar premjera amata kandidāti Laimdotu Straujumu atkal tiksies pirmdien.

Premjera Valda Dombrovska (“Vienotība”) valdība atkāpās Zolitūdes traģēdijas dēļ.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Mes par musu DRAUGU Edgarinu, vins Vermandarza spilkti nodemonstreja visai pasaulei kadas vertibas neatkarigai Latvijas valstij ir top prioritate.

  2. Deviņu mēnešu laikā tāpat neviens cits neko labāku neizdarīs. Vienotībai vajadzētu atsaukt no Briseles
    Šadurski izgītības ministra amatam. (Šadurskim vieta nākošajā V eirodeputātu sarakstā nebūs, jo tur partijai tāpat gribētāju par daudz).

  3. Jaunai vecajai valdībai?

  4. Kozlovskis nav kompetents Atbildēt

    Kurš šo zaķa pastalu aizstāv ?

Draugiem Facebook Twitter Google+