×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
29. marts, 2014
Drukāt

RP kongresā iebilst pret partijas likvidēšanu un kritizē “Vienotību” (6)

Foto-LETAFoto-LETA

Reformu partijas (RP) kongresā šodien, 29.martā, tika pausti iebildumi pret priekšlikumu veikt partijas likvidēšanu, savukārt partijai “Vienotība” tika veltīti gan skarbi vārdi, gan pozitīvi izteikumi. Izskanēja arī uzskats, ka jau pašlaik notiek partijas pastāvēšanas lēna pārtraukšana.

Vairāki partijas pārstāvji, tajā skaitā pašreizējais RP valdes priekšsēdētājs Edmunds Demiters, norādīja, ka iebilst politiskā spēka domes priekšsēdētāja Jāņa Vilnīša rosinājumam saistībā ar partijas likvidēšanu.

Lai gan Vilnītis bija norādījis, ka godīgāk bija likvidēt RP, tomēr no viņa vēlāk sacītā izrietēja, ka Vilnītis ir pārprasts un ka politiķis nerosina partijas likvidēšanu.

No cita kongresa delegāta paustā izrietēja doma, ka partija varētu likvidēties, savukārt 14 RP Saeimas deputāti parakstītos, ka turpina atbalstīt Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (V) vadīto valdību.

Kāds no biedriem debatēs norādīja, ka cilvēkiem rodas sliktas sajūtas, skatoties uz “Vienotības” biedriem Solvitu Āboltiņu un Dzintaru Zaķi. Reaģējot uz šiem izteikumiem, RP valdes priekšsēdētāja vietniece Sandra Sondore-Kukule retoriski vaicāja, vai šādas emocijas RP biedrus pārņem, arī vērtējot tādu “Vienotības” pārstāvju kā Sandras Kalnietes, Andra Vilka un Ilmas Čepānes darbu?

Ne tikai Sondore-Kukule, bet arī citi biedri netieši vai tieši norādīja, ka “Vienotībā” ir cilvēki, ar kuriem ir iespējams sastrādāties. Saeimas deputāts Juris Viļums (RP) norādīja, ka viņam labi izdodas sastrādāties ar deputāti Līviju Plavinsku (V), kura nāk no Latgales.

RP biedre Rudīte Martišauska, kritizējot Valsts meža dienestā veiktās pārvaldes reformas, kuras izraisīja vairākas problēmas, norādīja, ka viņai riebjas “Vienotība”. Tajā pašā laikā esot jāapzinās, ka pašlaik nav citas iespējas kā sadarboties ar “Vienotību”, piebilda Martišauska.

Partijas valdes priekšsēdētājs Demiters aģentūrai LETA iepriekš sacīja, ka vienīgais kandidāts uz RP valdes priekšsēdētāja amatu ir ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis.

Dombrovskis šogad gaidāmajās 12.Saeimas vēlēšanās plāno kandidēt no “Vienotības” saraksta. RP un “Vienotība” ir vienojušās par kopīgu sadarbību, startējot 12.Saeimas vēlēšanās.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Lembergs un Šlesers tika uzskatīti kā oligarhi, varbūt, bet vislielākie un koru’mpētākie palika valdošajā (vienīgā) , kā PSRS laikos , ”Vienotības” rindās.Bet neviens iznirelis ilgi nedzīvo.

  2. Politiskie līķi, kas bija gatavi vizināties tankos kopā ar valsts ienaidniekiem SC, vēl spirinās? Nu tak nesmīdiniet tautu, ejiet uz Getliņiem vai atpakaļ uz zoodārzu!

  3. Kāds ir parijas dibinātājs mums daudziem uzskats,ka visnekaunīgais cilvēks kādu mēs esam sastapuši!!!!

  4. … Daziem riebjas … dazi spej sadarboties ar nomenaklaturu un tas atbalstitajiem … bet visi zemapzina jut, ka vieniga izvele LATVIETIM UN LOJALAM PILSONIM, SAJA KRITISKAJA BRIDI, ir KONSOLIDESANAS AP NA PROGRAMMU !!!!!!!!!!!!!!!!!

    … NUPAT VP SAK DOMAT LIDZIGI … bet vel IZTRUKST TIKAI DARBI … un busim visi kopa … !

  5. ņe dolgo muzika igrala,
    ņe dolgo fraijer tanceval…..

  6. Tādas pašas emocijas pārņem arī vērtējot Sandras Kalnietes un Andra Vilka darbu!

Draugiem Facebook Twitter Google+