×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
9. janvāris, 2015
Drukāt

RSU farmācijas studentiem pasniegta “Olainfarm” stipendija

Publicitātes fotoPublicitātes foto

2014./2015. akadēmiskā studiju gada AS "Olainfarm" Izcilības stipendijas stipendiāti. No kreisās: Elvins Bergs ("Olainfarm" Personāla daļas vadītājs), Baiba Ledaine, Aija Urķe, Laura Saldovere, Jeļena Borcova ("Olainfarm" valdes locekle, RSU absolvente) un Ieva Rogāle

Četriem labākajiem Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Farmācijas fakultātes studentiem jau ceturto reizi pasniegta AS “Olainfarm” Izcilības stipendija, informē uzņēmumā.

“Olainfarm” Izcilības stipendijas stipendiāti saņems ikmēneša stipendiju 140 eiro un jau šī gada februārī dosies praksē uz uzņēmumu, kur varēs novērtēt savas zināšanas un tuvāk iepazīties ar Olainfarm darbību. Stipendija labākajiem studentiem svinīgi pasniegta 7.janvārī.

Stipendiāti tika noteikti konkursa kārtībā. Šajā gadā Olainfarm Izcilības stipendija tika piešķirta četrām RSU Farmācijas fakultātes 5. kursa studentēm – Laurai Saldoverei, Baibai Ledainei, Ievai Rogālei un Aijai Urķei.

“Olainfarm” valdes locekle, RSU absolvente Jeļena Borcova pateicās par dalību konkursā un novēlēja: “Paveroties jaunām iespējām un nākotnē izdarot nopietnus lēmumus, neaizmirstiet izvērtēt un pieņemt pēc iespējas pareizākas un sirdij tuvākas izvēles.”

“Olainfarm” ir viena no lielākajām kompānijām Baltijā ar vairāk nekā trīsdesmit gadu pieredzi medikamentu, aktīvo ķīmisko ingredientu un ķīmisko vielu ražošanā un stipendiātus atbalsta ne tikai finansiāli, bet arī piedāvā praktizēšanās iespējas uzņēmumā un ļauj jau studiju laikā iepazīties ar karjeras iespējām pēc universitātes absolvēšanas.

Farmācijas studijas ir vienas no RSU tradīcijām bagātākajām un prestižākajām studijām. Augstākā farmaceitiskā izglītība, kurai Latvijā ir atzīmēta 90 gadu jubileja, jau sesto gadu desmitu RSU tiek realizēta atsevišķi – Farmācijas fakultātē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+