Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
16. marts, 2016
Drukāt

Atvērto durvju diena RTU

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina uz Atvērto durvju dienu, kas notiks 9. aprīlī no pulksten 10 RTU Dizaina centrā Rīgā, Ķīpsalas ielā 6. Deviņu RTU fakultāšu, Neklātienes un vakara studiju departamenta, Doktorantu studiju nodaļas, Rīgas Biznesa skolas un RTU Inženierzinātņu vidusskolas informatīvajos stendos apmeklētāji varēs tikties ar mācībspēkiem un studentiem un saņemt atbildes uz jautājumiem par pieteikšanos studijām, piedāvātajām studiju programmām un ikdienas dzīvi universitātē un vidusskolā.

RTU sagatavošanās kursu vadītāji savukārt iepazīstinās ar matemātikas, fizikas, ķīmijas un svešvalodu centralizēto eksāmenu saturu un pastāstīs, kā vislabāk tiem sagatavoties. Būs arī iespēja aplūkot RTU Studentu dienesta viesnīcas, kā arī doties ekskursijā pa RTU Ķīpsalas peldbaseina kompleksu.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (5)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+