Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
26. janvāris, 2016
Drukāt

RTU rektora amatā atkārtoti apstiprina Leonīdu Ribicki

Foto - LETAFoto - LETA

Valdība otrdien atbalstīja jaunievēlētā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektora Leonīda Ribicka atkārtotu apstiprināšanu amatā, aģentūra BNS uzzināja Ministru kabinetā.

Kopumā vēlēšanās reģistrēti 178 derīgi vēlēšanu biļeteni. Ribickis, kurš bija vienīgais šim amatam izvirzītais kandidāts, saņēmis 159 balsis.

Ribicki atkārtotai ievēlēšanai rektora amatā izvirzījušas visu RTU deviņu fakultāšu domes, RTU Padomnieku konvents, RTU Rīgas Biznesa skolas Padomnieku konvents, RTU Studentu parlaments, RTU Satversmes sapulces priekšsēdētājs Bruno Grasmanis un RTU Senāta priekšsēdētāja Elīna Gaile-Sarkane.

RTU rektora vēlēšanu nolikums nosaka, ka par universitātes rektoru var ievēlēt RTU profesoru, kura kopējais darba stāžs RTU profesora amatā ir ne mazāks kā pieci gadi. RTU Satversmes sapulce rektoru ievēlē uz pieciem gadiem, bet ne vairāk kā divus termiņus pēc kārtas.

Rektors uzskatāms par ievēlētu, ja balsošanā piedalījušās vismaz divas trešdaļas RTU Satversmes sapulces locekļu un kandidāts ieguvis vairāk nekā pusi balsošanā piedalījušos Satversmes sapulces locekļu balsu.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (9)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+