Spēles moments. Foto – LETA

“Rubenes” florbolistes kronētas par Latvijas čempionēm 0

Kocēnu “Rubenes” florbolistes sestdien “Arēnā Rīga” šīs sezonas “Elvi Florbola līgas” turnīra finālā ar rezultātu 6:2 (0:2, 5:0, 1:0) pārspēja Rīgas NND vienību, par valsts čempionēm tiekot kronētas piekto sezonu pēc kārtas.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?

“Rubenes” komanda Latvijas čempionātā triumfēja 11.reizi, kamēr šīs komandas pieredzējusī spēlētāja Baiba Juruša valsts čempionāta finālā spēlēja 14.reizi karjerā. Savukārt NND trešo sezonu pēc kārtas samierinājās ar sudrabu.

Uzvarētājām ar “hat-trick” un rezultatīvu piespēle izcēlās Laura Gaugere, kamēr divi vārti un divas rezultatīvas piespēles bija Elizabetei Pavlovksai.

Maču drošāk iesāka NND florbolistes, piektajā minūtē Santai Torsterei atklājot rezultātu, bet nepilnas trīs minūtes vēlāk Paulai Eglei panākot jau 2:0. Tiesa, otrajā periodā “Rubene” ātri salauza cīņas gaitu, Gaugerei un Jūlijai Rozītei pāris minūšu laikā panākot neizšķirtu. Pēc tam ar diviem precīziem metieniem izcēlās Pavlovska, kura nepilnas piecas minūtes pirms trešdaļas beigām panāca 4:2, bet vēl šajā periodā vienu bumbiņu pretinieču vārtos ieraidīja Gaugere. Trešā perioda devītajā minūtē Gaugere pēc Pavlovskas piespēles panāca jau 6:2, ar šādu rezultātu noslēdzoties arī finālmačam.

“Rubenes” vienībā par labāko spēlētāju tika atzīta Pavlovska, bet NND komandā šis gods tika Torsterei.

Dāmām “Rubene” ceļā uz finālu sērijā ar 3-0 uzvarēja “Ķekavu”, bet NND ar tādu pat rezultātu pārspēja “Ķekavas Bulldogs” florbolistes.

Ķekavas komandas par bronzu cīnīsies nākamajā ceturtdienā Lielvārdē.

Regulārā čempionāta kopvērtējumā triumfēja Kocēnu “Rubene”, tālāk sekoja NND, trešo vietu ieņēma Igaunijas izlase, ceturtā bija “Ķekavas Bulldogs” komanda, piektajā pozīcijā ierindojās “Ķekava”, bet sešinieku noslēdza Cēsu “Lekringa” florbolistes.

Šosezon Latvijas sieviešu virslīgā pamatturnīrā sacentās sešas komandas. Igaunietes paralēli gatavojās arī pasaules čempionātam, tāpēc piedalījās tikai regulārajā turnīrā, aizvadot mazāk maču.

Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, beigusi pastāvēt komanda “Rīgas Lauvas”.

Iepriekšējā sezonā par čempioni kārtējo reizi kļuva “Rubene”, kas finālā ar 4:2 pārspēja NND, bet “Ķekava” otro gadu pēc kārtas ieguva bronzu.

Šovakar turpat “Arēnā Rīga” Latvijas čempionāta medaļas dalīs arī vīri – par zeltu cīnīsies “Betsafe”/”Ulbroka” un “Valmiera” vienības, bet par bronzu spēkosies Kocēnu “Rubenes” un Stalbes “Pārgaujas” komandas. Vīru finālu tiešraidē translēs Latvijas Televīzijas 7.kanāls.