Rubenis un Kivlenieks otrā desmita beigās 0

Latvijas sportisti Mārtiņš Rubenis un Inārs Kivlenieks svētdien Pasaules kausa izcīņas kamaniņu sportā piektajā posmā Kēnigzē trasē Vācijā ieņēma vietas otrā desmita beigās.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?

Rubenis sacīkstes noslēdza 18.vietā, bet Kivlenieks – 19.pozīcijā. Rubenis braucienos uzrādīja attiecīgi 20. un 16.rezultātu, bet Kivlenieks abos braucienos bija 21.ātrākais.

Sacensībās uzvaru svinēja vācietis Davids Millers, kurš par 0,064 sekundēm apsteidza krievu Albertu Demčenko. Trešais šoreiz bija Dominiks Fišnalers no Vācijas.

Rubenis un Kivlenieks no uzvarētāja atpalika par attiecīgi 1,309 un 1,429 sekundēm.

Vēl divi latviešu braucēji Rihards Lozbers un Kristaps Mauriņš piektdien nespēja pārvarēt Nāciju kausu.

Pasaules kausa kopvērtējumā vīriešu sacensībās līderis ar 415 punktiem ir vācietis Fēlikss Lohs, Rubenis un Kivlenieks iekrājuši par 141 punktam, kas dod dalītu 12.vietu, bet Mauriņš ar 47 punktiem atrodas 33.pozīcijā. Posms svētdien noslēgsies ar stafetes sacensībām.

Posms sākās sestdien, kad divniekiem augsto ceturto vietu izcīnīja Andris un Juris Šici, bet 13.vietu izcīnīja Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš. Savukārt dāmām Elīza Tīruma finišēja 13.vietā, bet viņas vecākā māsa Maija palika divas pozīcijas zemāk.

Pasaules kausa posms Kēnigzē risinās jau otro reizi šosezon, jo pēc tam, kad tika atcelts Čezānā, Itālijā, paredzētais otrais posms, to pārcēla tieši uz šo trasi.

Šajā sezonā sportisti sacentīsies deviņos Pasaules kausa posmos. Savukārt pasaules čempionāts 1. un 2.februārī norisināsies Vistleras trasē Kanādā.