×
Mobilā versija
+13.4°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
5. decembris, 2015
Drukāt

Rubiks atkāpjas no Latvijas Sociālistiskās partijas priekšsēdētāja amata (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Alfrēds Rubiks

Latvijas Sociālistiskās partijas (LSP) ilggadējais vadītājs Alfrēds Rubiks 5.decembrī LSP kongresā iesniedza atlūgumu no partijas priekšsēdētāja amata un viņa pilnvaras beigsies šodien, aģentūrai LETA apliecināja pats politiķis.

Rubiks no amata atkāpies saistībā ar 80 gadu sliekšņa sasniegšanu un veselības jautājumu dēļ. Viņš norādīja, ka nevarētu turpmāk strādāt pilnu slodzi un ka vieta ir jādod jaunai maiņai. Kongresā par politiķa atkāpšanos notika diskusijas, jo ne visi bija gatavi atbalstīt viņa atlūguma pieņemšanu. Tomēr pēc diskusijām tas tika atbalstīts.

Kādreizējais Padomju Savienības komunistiskās partijas biedrs, kurš pēc Latvijas neatkarības atgūšanas tika notiesāts ar cietumsodu par darbībām, kas vērstas uz valsts varas gāšanu, LSP vadīja kopš 1999.gada.

Tagad no 6.decembra partijas priekšsēdētāja pienākumus pildīs LSP priekšsēdētāja pirmais vietnieks Vladimirs Frolovs. Savukārt jaunu LSP vadītāju plānots vēlēt tikai pēc gada.

LSP kongresā šodien tika apstiprinātas partijas programmas tēzes, kuras vēl gadu būs jāapspriež partijas nodaļās.

Sestdien notikušā LSP kongresa mērķis bija iepazīties ar partijas valdes atskaites ziņojumu un pieņemt rezolūcijas par dažādām aktuālām politiskām un sociāli ekonomiskām problēmām. Sanāksmē izskanēja arī ziņojums par partijas programmas jaunās redakcijas projektu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ko viņš ampelējas !
    Es tak par viņu vien balsoju, bet ņem un mani uzmet !!
    Un vēl tik smukus rakstus rakstīja …
    Fuj !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+