Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
25. maijs, 2014
Drukāt

Rubiks gatavs startēt Saeimas vēlēšanās

Foto-LETAFoto-LETA

Lēmums “Saskaņai” un Latvijas Sociālistiskajai partijai par startēšanu atsevišķos sarakstos nenāca par labu, uzskata Latvijas Sociālistiskās partijas priekšsēdētājs Alfrēds Rubiks, komentējot neoficiālos Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu rezultātus.

Viņš gan norādīja, ka to izvēlējās “Saskaņa”, nevis Latvijas Sociālistiskā partija. Līdz ar partiju atdalīšanos neizdevās mobilizēt vēlētājus, norādīja Rubiks. “Mums nav tik daudz labi atpazīstamu cilvēku, kurus varēja ielikt [sarakstā],” sacīja politiķis.

Attiecībā par savu iesaisti politikā Latvijā Rubiks atbildēja apstiprinoši. “Nav šaubu par to. Priekšā ir Saeimas vēlēšanas, un nebūs tā, ka sociālisti metīs plinti krūmos un gaidīs, kamēr kaut kas notiks. Mēs piedalīsimies,” izteicās Rubiks.

Viņš arī sacīja, ka “Vienotības” četras vietas viņam ir zināms pārsteigums. Rubiks norādīja, ka acīmredzot ir jārīkojas drošāk un jāsola tas, ko nebūs iespējams pildīt, uzskatot, ka partijas solījumi bijuši populistiski. Politiķis piebilda, ka cilvēki jutīsies vīlušies.

Par tiem deputātiem, kuri saskaņā ar neoficiālajiem rezultātiem varētu būt ievēlēti EP, Rubiks vēl nevēlējās izteikties, jo viņš vēlas sagaidīt oficiālus rezultātus.

Kā ziņots, EP vēlēšanās uzvarējusi partija “Vienotība”, kas ieguvusi četrus mandātus no astoņiem, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija. Savukārt pa vienam mandātam ticis četriem politiskajiem spēkiem – nacionālajai apvienībai “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK, partijai “Saskaņa”, Zaļo un zemnieku savienībai un Tatjanas Ždanokas LKS.

Pievienot komentāru

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+