×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
20. septembris, 2013
Drukāt

Rubiks kandidēs Eiroparlamenta vēlēšanās

LETALETA

Latvijas Sociālistiskās partijas (LSP) līderis Alfrēds Rubiks ir nolēmis atkārtoti kandidēt Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās.

 

Intervijā Latvijas Radio Rubiks sacīja, ka bija laiks, kad viņš šaubījās par kandidēšanu, bet nu esot atguvies, esot pie labas veselības un pilns enerģijas, lai varētu darboties EP.

Viņš norādīja, ka līdz šim ir kandidējis “Saskaņas centra” (SC) sarakstā. Par SC līdera Jāņa Urbanoviča izteikumiem, ka Rubiks EP vēlēšanās startēs atsevišķi, lai vēlāk ceļā uz Saeimas vēlēšanām SC netraucētu viņa ēna, Rubiks izteicās, ka katram ir tiesības paust savu viedokli, un šis ir Urbanoviča viedoklis.

SC saraksts EP vēlēšanām vēl nav apspriests, līdz ar to runāt par to, kurš tajā ir vai nav, ir pāragri. “”Saskaņas” sarakstā manis nav, bet uz to es arī nepretendēju,” sacīja Rubiks, piebilstot, ka Urbanovičs savu nepatiku pret Rubiku balstot it kā uz vēlētāju nepatiku pret viņu. “Domāju, ka problēma ir pašā partijā, uz viņu [Urbanoviču] izdara spiedienu,” uzskata Rubiks, uzsverot, ka Latvijā “Rubiku pazīst vairāk”.

Savas izredzes EP vēlēšanās Rubiks vērtējot diezgan augstu. “Esmu piedalījies daudzās vēlēšanās un visās uzvarējis ar pirmo piegājienu. Es nelielos, bet tā tas ir,” sacīja Rubiks.

Jau ziņots, ka nākamajā gadā gaidāmajās EP vēlēšanās SC kā pirmo sarakstā iekļaus žurnālistu Andreju Mamikinu, liecina Latvijas Televīzijas raidījuma “Panorāma” rīcībā esošā informācija. SC valdes priekšsēdētājs Nils Ušakovs šādu informāciju raidījumam ne apstiprinājis, ne noliedzis, vien norādījis, ka kandidātu izvēle vēl ir procesā.

SC sastāvā esošā Latvijas Sociālistiskā partija (LSP), kuru vada pašreizējais eirporalamentārietis Alfrēds Rubiks, EP vēlēšanās startēs atsevišķi. Šāds risinājums izraudzīts, lai vēlāk ceļā uz Saeimas vēlēšanām SC netraucētu Rubika ēna.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+