Rubļevska un Čerkovskis izcīna bronzas medaļas jauktajā stafetē PČ modernajā pieccīņā 0

Latvijas duets Jeļena Rubļevska un Deniss Čerkovskis svētdien Taivānā izcīnīja bronzas medaļas jauktajā stafetē pasaules čempionātā (PČ)modernajā pieccīņā, informēja rīkotāji.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi”
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Latvijas sportisti četru disciplīnu summā iekrāja 5820 punktus un pēdējās disciplīnas finišā tikai par četriem punktiem jeb vienu sekundi apsteidza Ukrainu. Paukošanā Rubļevska/Čerkovskis nopelnīja 1072 punktus, kas bija labākais rezultāts, peldēšanā uzrādīja 17. rezultātu un tika pie 1304 punktiem, jāšanā nopelnīja maksimālo punktu skaitu 1200, kas bija labākais rezultāts, bet šaušanas un skriešanas kombinācijā ierindojās astotajā vietā ar 2244 punktiem.

Par pasaules čempioniem kļuva Francijas sportisti Elodija Kluvēla un Valentins Belods, kuri nopelnīja 5852 punktus. Sudraba medaļas ieguva Lielbritānijas duets Samanta Mareja un Džozefs Evanss, kuri sacensības beidza ar 5840 punktiem.

Rubļevska/Čerkovskis bija sacensību līderi pirms pēdējās disciplīnas, taču kombinācijā, kurā viņi devās 18 sekundes pirms tuvākajiem sekotājiem, pārsvaru neizdevās saglabāt. Sacensībās startēja 20 komandas.

Modernās pieccīņas komandu jauktā stafete pretendē uz iekļaušanu olimpisko spēļu programmā.

Jau vēstīts, ka individuāli Kaosungas pilsētā notikušajā pasaules čempionātā Rubļevska ieņēma 9. vietu, bet Čerkovskis finišēja 31. vietā.