×
Mobilā versija
+13.9°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
26. augusts, 2013
Drukāt

Rubļevskai un Čerkovskim PČ sudrabs piešķirts pēc Lielbritānijas duetam piemērotā soda

rublevska16

Latvijas modernās pieccīņas sportisti Jeļena Rubļevska un Deniss Čerkovskis pie pasaules čempionāta sudraba jauktās stafetes sacensībās tika tādēļ, ka Lielbritānijas duets izpelnījās sodu par noteikumu neievērošanu.

Sākotnēji Latvijas pārstāvji svētdien sacensību noslēgumā tika ierindoti trešajā vietā, piekāpjoties Francijas duetam un Lielbritānijas pārstāvjiem Samantai Marejai un Džoijam Evansam. Tomēr vēlāk rezultāti tika pārskatīti, kā rezultātā Lielbritānijas pārstāvji atkāpās uz ceturto pozīciju, bet Latvijas duets pakāpās uz otro vietu un ieguva sudraba medaļas.

Kā vēsta BBC, Mareja un Evanss tika sodīti par noteikumiem neatbilstošu sacensību inventāru. Viņu uzrādītajām rezultātam tika pieskaitītas desmit sekundes, kas maksāja divas kopvērtējuma vietas.

Lielbritānijas komandas pārstāvji bija iesnieguši protestu, taču tas tika noraidīts.

“Nožēlojams sacensību organizatoriskais un vadības līmenis. Pretīgi,” sociālajos tīklos internetā paudusi Mareja.

Kā ziņots, individuāli sieviešu konkurencē Rubļevska izcīnīja devīto vietu. Pasaules čempionāta labāko desmitniekā 37 gadus vecā Rubļevska pēdējo reizi iekļuva 2008.gadā, kad ierindojās sestajā vietā. Savukārt Čerkovskis individuālajās sacensībās ieņēma 31.vietu 36 sportistu konkurencē.

Taivānu piemeklējušās tropiskās vētras dēļ kvalifikācijas sacensības sievietēm un vīriešiem ilga divas dienas, bet tāds pats liktenis piemeklēja arī sieviešu finālsacensības.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+