Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Svētdiena, 19. februāris, 2017
4. augusts, 2016
Drukāt

Rucavas mērs ievēlēts, atlaišana vairs nedraud (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Papildināta.

Rucavas novada deputāti šodien ārkārtas domes sēdē ievēlējuši domes priekšsēdētāju. Deputātu atbalstu guvis Jānis Veits (“Mūsmājas”).

Balsošanai tika izvirzīti divi kandidāti – deputāts Veits, kurš jūlija beigās jau tika virzīts šim amatam, un domes priekšsēdētāja vietnieks Romārs Timbra (LZS).

Timbra saņēma trīs balsis “par” un piecas “pret”. Savukārt Veitu izdevās ievēlēt ar piecām balsīm “par”. Četri deputāti balsoja pret viņu.

Rucavas novada domei līdz 6.augustam bija jāievēl jauns domes priekšsēdētājs, pretējā gadījumā Saeima varētu lemt par domes atlaišanu, par to pašvaldību vēstulē informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

6.jūnijā no amata tika atbrīvota Rucavas novada domes priekšsēdētāja Irēna Šusta (“Mūsmājas”).
Tās pašas sēdes darba kārtībā bija iekļauts arī jautājums par jauna priekšsēdētāja ievēlēšanu, tomēr toreiz lemšana tika atlikta, jo deputāti izteica vēlmi lemt par jauno priekšsēdētāju kopā ar jautājuma par priekšsēdētāja vietnieka izskatīšanu.

Ārkārtas domes sēde priekšsēdētāja ievēlēšanai tika sasaukta 28.jūlijā, taču arī tā beidzās bez rezultāta.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vajadzēja jau gan visus intrigantus atlaist!!!

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (12)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+