Mobilā versija
-2.8°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
4. augusts, 2016
Drukāt

Rucavas mērs ievēlēts, atlaišana vairs nedraud (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Papildināta.

Rucavas novada deputāti šodien ārkārtas domes sēdē ievēlējuši domes priekšsēdētāju. Deputātu atbalstu guvis Jānis Veits (“Mūsmājas”).

Balsošanai tika izvirzīti divi kandidāti – deputāts Veits, kurš jūlija beigās jau tika virzīts šim amatam, un domes priekšsēdētāja vietnieks Romārs Timbra (LZS).

Timbra saņēma trīs balsis “par” un piecas “pret”. Savukārt Veitu izdevās ievēlēt ar piecām balsīm “par”. Četri deputāti balsoja pret viņu.

Rucavas novada domei līdz 6.augustam bija jāievēl jauns domes priekšsēdētājs, pretējā gadījumā Saeima varētu lemt par domes atlaišanu, par to pašvaldību vēstulē informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

6.jūnijā no amata tika atbrīvota Rucavas novada domes priekšsēdētāja Irēna Šusta (“Mūsmājas”).
Tās pašas sēdes darba kārtībā bija iekļauts arī jautājums par jauna priekšsēdētāja ievēlēšanu, tomēr toreiz lemšana tika atlikta, jo deputāti izteica vēlmi lemt par jauno priekšsēdētāju kopā ar jautājuma par priekšsēdētāja vietnieka izskatīšanu.

Ārkārtas domes sēde priekšsēdētāja ievēlēšanai tika sasaukta 28.jūlijā, taču arī tā beidzās bez rezultāta.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vajadzēja jau gan visus intrigantus atlaist!!!

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+