Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
23. maijs, 2016
Drukāt

Rucavas novadā nedēļas nogalē noslīcis nirējs no Lietuvas

svece-664x664

Aizvadītās nedēļas nogalē jūrā pie Nidas, Rucavas novadā, noslīcis kāds Lietuvas pilsonis, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Daiga Valdmane.

Informācija par noslīkušo policijā saņemta 20.maijā pēc plkst.16. Sākotnējā informācija liecina, ka 1978.gadā dzimušais vīrietis jūrā nodarbojies ar niršanu. Policija turpina noskaidrot precīzākus notikušā apstākļus.

Jau ziņots, ka aizvadītajā nedēļas nogalē glābēji vairākkārt devušies palīdzēt nelaimē uz ūdens nokļuvušiem cilvēkiem, bet divus cilvēkus izglābt nav izdevies. Sestdien plkst.12.35 Liepājā pie Ziemeļu mola jūrā iekrita 72 gadus vecs vīrietis. Glābēji vīrieti no ūdens izcēla jau bez dzīvības pazīmēm. Savukārt svētdien neilgi pēc plkst.14 glābēji steidzās uz Blaumaņa ielu Smiltenē, kur Klievezerā slīka cilvēks. Glābēju ierašanās brīdī cilvēks jau atradās zem ūdens. Glābēji apmēram 21 gadus veco jaunieti zem ūdens atrada, nogādāja krastā un nodeva mediķiem, kas veica atdzīvināšanas pasākumus, tomēr vīrieti atdzīvināt neizdevās.

Vēl brīvdienās Liepājā, Dzirnavu ielā, kāds 1992.gadā dzimis vīrietis iekrita Tirdzniecības kanālā. Aculieciniekiem izdevās viņu ātri no ūdens izglābt, cietušais tika nodots mediķu aprūpē.

Tāpat nedēļas nogalē saņemts izsaukums uz Rūpniecības ielu Ventspilī, kur Ventā slīka vīrietis. Līdz ugunsdzēsēju glābēju ierašanās brīdim cits vīrietis palīdzēja slīkstošajam vīrietim noturēties virs ūdens. Glābēji abus vīriešus izvilka no ūdens un nodeva mediķu aprūpē.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+