×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
19. septembris, 2013
Drukāt

Rudenī ar ziliem zābakiem


Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Jautāju mūsu lasītājiem, kas seko “Latvijas Avīzes” lapai sociālajā tīklā draugiem.lv/latvijasavize, vai rudens sezonā plānots iegādāties jaunu apģērbu. Vai dodat priekšroku lielveikaliem, mazākām bodītēm vai lietoto apģērbu veikaliem? 


 

Anda Štrausa Kandavā: “Esmu nedaudz apdāvināta ar apģērbu, bet drīz būšu atvaļinājumā ārzemēs, kur plānoju nepieciešamo nopirkt. Dodu priekšroku retāk, bet labas preces nopirkt ārzemēs, jo man nepatīk ietaupīt uz apģērba rēķina, lai gan brīžam tā sanāk. Dzīvesvietā ir tirgus un lietoto apģērbu iegādes vietas, kuras apmeklēju ļoti reti un ar lielu piespiešanos. Savukārt pāris nelielos veikaliņos izvēle ir maza. Brīžam ko pieņemamu ieraugu tirgū vai lielveikalā citā pilsētā.”

Inita Soms Rīgā: “Es pati strādāju vienā no lietoto apģērbu veikalu tīkliem. Apmeklēju gan arī citus apģērbu veikalus. Salīdzinu cenas un vēroju jaunākās modes tendences. Teikšu atklāti, pēdējā laikā manu garderobi papildina tikai lietoti apģērbi, jo jaunus pazīstamu zīmolu apģērbus iegādāties nevaru atļauties to nesamērīgi augsto cenu dēļ. Ja arī atrodu apģērbu, kas ļoti patīk, kvalitāte bieži ir ļoti slikta.”

Maija Podagele: “Neesmu pirkusi jaunu apģērbu. Man gan vajag rudenim piemērotus zābakus, taču dzīvoju laukos, nekādu iespēju nopirkt nav. Tuvākie veikali un tirgus ir 32 līdz 42 kilometru attālumā. Lietotos nepērku. Parasti iegādājos apģērbu vai apavus tirgū. Iznāk ietaupīt gan uz apģērba, gan uz citu lietu rēķina. Esmu otrās grupas invalīde ar kustību traucējumiem. Pensija zem 100 latiem.”

Ilga Bernica: “No lielveikaliem turos pa gabalu, man neko nevajag no tā klāsta. Man visa par daudz no līdzšinējās dzīves. Apģērbu un daudz ko no saimniecības, kas šodien
 lieks, priecīgi atdotu citiem, kam tas varētu noderēt. Atbrīvojoties no liekā, varu ieelpot šodienas elpu un priecāties par atbrīvoto telpu.

Protu taupīgi apsvērt un, izvērtējot vajadzīgo un vēlamo, nešķiežos ar atvēlētiem līdzekļiem, drīzāk cenšos ietaupīt priekšdienu neparedzētiem gadījumiem. Esmu piedzīvojusi divu valstu karadarbību un zinu tā nozīmi. Tā bija arī mana dzīves skola. Tagad esmu laimīga savējo ģimeņu attiecībās un savā patstāvībā būt neatkarīgai ne no kā.”

Dina Bursevica: “Esmu trešās grupas invalīde. Pērku lietotus apģērbus, bet galvenokārt dzīvoju no iepriekšējo gadu krājumiem.”

Līva Dāvidsone Talsos: “Rudens sezonā man svarīgākais, lai apģērbs būtu silts un kājas sausas. Labprāt ģērbjos pašas dizainētās un adītās vai tamborētās jakās un mēteļos. Gumijnieki ir neatņemama rudens sastāvdaļa. Lielus pirkumus šosezon neplānoju, bet šādus tādus interesantus aksesuārus un apģērbus, kas pārsvarā ir tikai vienā eksemplārā, var atrast dažās Talsu izpārdotavās – “Mandele”, “Ella” un “Out-let Z”. Un vēl noteikti šoruden iegādāšos zilus zābakus.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+