×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
15. jūlijs, 2015
Drukāt

Rudenī Rīgā darbu sāks starptautiska ķirurģiskā klīnika

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Starptautiskā ķirurģiskā klīnika „AIWA Clinic”, kuru atvērt paredzēts šā gada ceturtajā ceturksnī, pirmoreiz Latvijā piedāvās ķirurģisko palīdzību jaunā formātā. Klīnikā būs viesnīcas veida palātas, sevišķi kvalitatīva ekoloģiski tīru materiālu telpu apdare, īpaši organizēts koordinatoru dienests, kā arī prestižai viesnīcai radniecīga mierīga atmosfēra. Augstākie Eiropas standarti tiks ievēroti kā klientu apkalpošanā, tā slimību ārstēšanas un diagnostikas jomā.

Klīnikas izveide pamatota Eiropas vadošo medicīnas iestāžu pieredzē, un tās aprīkojumā būs viss nepieciešamais, lai sniegtu efektīvu palīdzību plaša ķirurģiskā spektra slimību pacientiem. Līdzās vispārējai ķirurģijai, otolaringoloģijai, fleboloģijai, traumatoloģijai un ortopēdijai uz klīnikas bāzes darbosies vairāki speciāla profila centri – Proktoloģijas centrs, Uroloģijas centrs un Ginekoloģijas centrs. Būtisku „AIWA Clinic” darbības virzienu veidos sarežģītas operācijas, kurās izmantojama endoskopijas un lāzeru aparatūra.

Jaunās klīnikas „sirds” daļa sastāvēs no četrām operāciju zālēm, kas būs aprīkotas atbilstoši modernākajām prasībām un progresīvākajām tehnoloģijām, pēcoperācijas novērošanas palātas, kā arī agrīnās pēcoperācijas rehabilitācijas bloka.

Klīnika piedāvās pacientiem pilnu ārstēšanas ciklu, kas aptver diagnostiku, ārstēšanu, turpmāko novērošanu pēcoperācijas periodā un rehabilitāciju – līdz pat pacienta pilnīgas atveseļošanās brīdim. „AIWA Clinic” praktizējošo speciālistu komandā būs vairāk nekā 50 cilvēku. Pacientus apkalpos septiņu dienu darba nedēļas ritmā. Gadā plānots veikt vairāk nekā 4 tūkstošus operāciju.

Pacienti varēs izmantot vienvietīgas un divvietīgas palātas, kā arī viesnīcas veida palātas ar plašu viesistabu un vannas istabu, televizoru un iespēju izmantot internetu.

„Cilvēki, kas nonākuši medicīnas iestādē, bieži izjūt spēcīgu stresu un bailes,” stāsta ārsts un jaunās klīnikas vadītājs Valērijs Ratobiļskis. „Izstrādājot klīnikas koncepciju, mēs ņēmām vērā Eiropas labāko klīniku pieredzi. Mājīga atmosfēra, īpašs palātu interjers, kas līdzinās mājām, mierīgi apstākļi, laipns un iejūtīgs personāls, augsts konfidencialitātes līmenis – viss paredzēts, lai mazinātu pacientu nervu spriedzi un radītu maksimāli ērtus uzturēšanās apstākļus mūsu klīnikā. Tas pilnīgi noteikti veicinās pacientu atveseļošanos.”

Līdzās mūsdienīgai, turklāt minimāli invazīvai, saudzīgai ķirurģiskajai palīdzībai klīnika piedāvās saviem klientiem dažādu slimību diagnostiku un ārstēšanu ar modernām metodēm. Svarīgs „AIWA Clinic” darbības virziens būs „check-up” (izvērstas pacientu izmeklēšanas programma, kas ilgst 1-2 dienas), kas ir ļoti populāra gan Latvijas iedzīvotāju, gan viesu vidū. Jaunā starptautiskā centra pacientiem būs pieejami arī telemedicīnas sasniegumi, kas ir viena no pasaules medicīnas zinātnes aktuālākajām tendencēm.

„Mēs ceram savu klientu vidū redzēt gan Latvijas iedzīvotājus, gan viesus no ārvalstīm,” saka Valērijs Ratobiļskis. Klīnika „AIWA Clinic” nodrošinās cienīgu uzņemšanu ikvienam pacientam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+