×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
24. oktobris, 2014
Drukāt

Rudens brīvlaikā skolēni aicināti apmeklēt bibliotēkas un brīvā laika centrus

Foto: LETAFoto: LETA

Sākoties skolēnu rudens brīvlaikam, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina bērnus un jauniešus apmeklēt pilsētas bibliotēkas un brīvā laika centrus, kur varēs lietderīgi pavadīt brīvo laiku, iesaistīties dažādās aktivitātēs, konkursos, viktorīnās un satikties ar draugiem.

Kā informē RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde, skolēnu brīvlaikā dažādus pasākumus, tajā skaitā radošās darbnīcas, mīklu minēšanas pēcpusdienas, datora programmu apguve un citas aktivitātes sarūpētas Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālēs.
 
Tāpat brīvo laiku kopā ar draugiem iespējams pavadīt kādā no 22 brīvā laika centriem, kuros bērniem un jauniešiem ir iespēja radoši darboties, organizēt pašiem dažādus pasākumus, spēlēt novusu, biljardu, dziedāt karaoke, lasīt grāmatas, skatīties televīzijas pārraides un saistošas videofilmas, vai vienkārši jaukā kompānijā pavadīt laiku.

Brīvā laika centrā strādā pedagogi, kuri labprāt darbojas kopā ar bērniem un jauniešiem, taču ļauj radoši darboties arī pašiem, uzņemoties tikai pieskatītāja funkcijas. Brīvā laika centru apmeklējumi ir bez maksas.
 
Brīvā laika istabas – centri atrodas vairākās skolās vai Bērnu un jauniešu centros visos Rīgas mikrorajonos. Turklāt, bērniem, kuri apmeklē centrus, nav jābūt šo iestāžu audzēkņiem, piebilst domes pārstāve.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+