Horoskopi un mistika
Ezoterika

Ezotēriķe brīdina: rudens būs smags 22


Uzņēmēja, ezoteriķe Elita Drāke.
Uzņēmēja, ezoteriķe Elita Drāke.
Foto: LETA

Šī nedēļa iegājusi vēsturē ar vairākām skumjām ziņām par pazīstamu cilvēku došanos viņsaulē.

To, ka laiku pa laikam mūžībā ar nelielu laika atstarpi aiziet vairāki sabiedrībā pazīstami, tostarp ļoti jauni cilvēki, pazīstamā uzņēmēja, jogas un veselīga dzīvesveida speciāliste un ezotērikas eksperte Elita Drāke portālam Skaties. lv skaidro, sasaistot ar dabu: “Viens teiktu – tas ir mēness, otrs teiktu – zvaigžņu stāvoklis, cits teiktu – planētu stāvoklis vai cita iedarbība. Cilvēki noteikti ir pakļauti augstākiem spēkiem, ko mēs nevaram pierādīt, bet varam just. Mūs vada kosmoss vai augstāki spēki.”

Ar nākotnes prognozēm ezotērikas speciāliste neiepriecina un savā redzējumā par turpmāko dzīvi atsaucas uz 2012. gadā pareģoto pasaules galu, – viņa uzskata, ka 2012. gada pasaules gals turpinās: “2013., 2014. un 2015. gadi bija pārbaudījumu gadi. Tiem cilvēkiem, kuri nesalūza vai nesaslima, 2017. gads varētu būt labs un veiksmīgs. Šis gads ir darba gads. Ir ļoti daudz jāstrādā gan ar emocijām, gan ar sajūtām, arī dzīves jēgas meklēšana šobrīd ir ļoti koncentrēta. Tā ir darba terapija visām jomās – emocionālā, fiziskā. 2017. gadā sevi ir jātur.”

Elita Drāke norāda, ka viņa nav precīzi informēta par ekonomiskajiem un materiālajiem apstākļiem Latvijā un pasaulē, bet uzsver, ka “emocionāli vieglāk nekļūs – nebūs tā, ka var uzelpot”. Latvijā, kā novērojusi ezotēriķe, īpaši labi nejūtas arī tie, kuriem nekādu nopietnu sarežģījumu nav: “Visapkārt valda neapmierinātības smagums. Un tie, kuri cenšas, īsti nevar noķert laimes sajūtu, jo visapkārt ir nelaimīgi cilvēki.”

To, kā cilvēki jūtas un cik augsts ir viņu laimes līmenis, nosaka arī laikapstākļi, kuri šovasar mūs ar sauli un siltumu nelutina. Drāke uzsver – dienvidu valstīs, kur vasara ir ilgāk par pieciem mēnešiem, tādu diagnozi kā depresija nezina.

Saistītie raksti

“Fizioloģiski cilvēkam bez saules nav spēka uzturēt prieku. Ja mēs neizbaudīsim vasaru, būs ļoti smags pelēkais rudens, jo šis gadalaiks pats par sevi pie mums nāk ar depresijām un slimībām. Bet pēc tādas vasaras ir iespējams, ka cilvēki būs novārguši,” sauli kā būtisku vienību cilvēka fizioloģiskajos procesos akcentē ezotēriķe.

Viņa Latvijas iedzīvotājiem rekomendē apzināti koncentrēties uz sauli, ņemt no tās enerģiju un spēku, lai varētu pārdzīvot rudeni un priecīgāk un laimīgāk sagaidīt Ziemassvētkus.

LA.lv