×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
23. jūlijs, 2017
Drukāt

Ezotēriķe brīdina: rudens būs smags (22)

Foto: LETAFoto: LETA

Uzņēmēja, ezoteriķe Elita Drāke.

Šī nedēļa iegājusi vēsturē ar vairākām skumjām ziņām par pazīstamu cilvēku došanos viņsaulē.

To, ka laiku pa laikam mūžībā ar nelielu laika atstarpi aiziet vairāki sabiedrībā pazīstami, tostarp ļoti jauni cilvēki, pazīstamā uzņēmēja, jogas un veselīga dzīvesveida speciāliste un ezotērikas eksperte Elita Drāke portālam Skaties. lv skaidro, sasaistot ar dabu: “Viens teiktu – tas ir mēness, otrs teiktu – zvaigžņu stāvoklis, cits teiktu – planētu stāvoklis vai cita iedarbība. Cilvēki noteikti ir pakļauti augstākiem spēkiem, ko mēs nevaram pierādīt, bet varam just. Mūs vada kosmoss vai augstāki spēki.”

Ar nākotnes prognozēm ezotērikas speciāliste neiepriecina un savā redzējumā par turpmāko dzīvi atsaucas uz 2012. gadā pareģoto pasaules galu, – viņa uzskata, ka 2012. gada pasaules gals turpinās: “2013., 2014. un 2015. gadi bija pārbaudījumu gadi. Tiem cilvēkiem, kuri nesalūza vai nesaslima, 2017. gads varētu būt labs un veiksmīgs. Šis gads ir darba gads. Ir ļoti daudz jāstrādā gan ar emocijām, gan ar sajūtām, arī dzīves jēgas meklēšana šobrīd ir ļoti koncentrēta. Tā ir darba terapija visām jomās – emocionālā, fiziskā. 2017. gadā sevi ir jātur.”

Elita Drāke norāda, ka viņa nav precīzi informēta par ekonomiskajiem un materiālajiem apstākļiem Latvijā un pasaulē, bet uzsver, ka “emocionāli vieglāk nekļūs – nebūs tā, ka var uzelpot”. Latvijā, kā novērojusi ezotēriķe, īpaši labi nejūtas arī tie, kuriem nekādu nopietnu sarežģījumu nav: “Visapkārt valda neapmierinātības smagums. Un tie, kuri cenšas, īsti nevar noķert laimes sajūtu, jo visapkārt ir nelaimīgi cilvēki.”

To, kā cilvēki jūtas un cik augsts ir viņu laimes līmenis, nosaka arī laikapstākļi, kuri šovasar mūs ar sauli un siltumu nelutina. Drāke uzsver – dienvidu valstīs, kur vasara ir ilgāk par pieciem mēnešiem, tādu diagnozi kā depresija nezina.

“Fizioloģiski cilvēkam bez saules nav spēka uzturēt prieku. Ja mēs neizbaudīsim vasaru, būs ļoti smags pelēkais rudens, jo šis gadalaiks pats par sevi pie mums nāk ar depresijām un slimībām. Bet pēc tādas vasaras ir iespējams, ka cilvēki būs novārguši,” sauli kā būtisku vienību cilvēka fizioloģiskajos procesos akcentē ezotēriķe.

Viņa Latvijas iedzīvotājiem rekomendē apzināti koncentrēties uz sauli, ņemt no tās enerģiju un spēku, lai varētu pārdzīvot rudeni un priecīgāk un laimīgāk sagaidīt Ziemassvētkus.

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. Neko ipasu nepateica ezoterikas specialiste.

 2. sirsnīgs paldies ezotēriķes kundzei par sirsnīgu stāstījumu, pilnīgi tirpiņas pārgāja ķermenim. ļoti jaudīgi.

 3. Tad jau es rudenī jutīšos ļoti labi! 😀 Jo man vienmēr mīļākais gadalaiks (pat jaunībā) bijis “pelēkais rudens” – tad jūtos vislabāk,…. tāds spirgtums un možums un dzīvesprieks. Tieši rudenī labprāt dodos ceļojumos – gan pa LV, gan citur. Un vispār labāk jūtos. Un šī vasara bija kāreiz priekš manis. Tikai žēl, ka zemenes un ķirši šogad traki dārgi, bet citādi nav ne vainas! Saulmīļi atpūšas! negribu to nogurdinošo spīdekli pie debesīm! 🙂

 4. fufelis…

 5. skumji ka LA kaut kāda nekāda cilveka viedokli publicē,cik lv biznesa cilvēku naudu izkrāpusi apvārdojot ar visādiem ezotēriskiem pesteļiem

 6. Ziema parasti vēl smagāka!

 7. Pretīgi, cik viņa ir riebīga

 8. Kas par drākenu iedegumu!

 9. smags rudens plānā galdiņa urbējiem….

 10. Kaut kur jau šīm “ezotēriķēm” ir jāizpaužas. Skatuvju nav daudz- krogu atvēršanas…portāli….Ka tik dzirdīgas ausis 😉

 11. Vai tagad vecas Emmas Kārkls sauc par ezotēriķēm?

 12. Drākes paskats liek domāt, ka viņai arī vasara ir smaga. 😀

 13. Tatad. ASV privatais TV3, LNT, Skaties u.c. izklaides kanalu ipasnieks uzskata Elitu Draaki par ezoterikji jeb ar tadu virsrakstu nesmaadee pelnit Latvijas informacijas telpaa.
  Principa jau pelnjai peitiek publicet ari jebko, kas spele uz zinjkaribu vai sashutumu – piem publicet pliku dibenu foto vai apgalvojumu, kas visus sanikno un ” uzcep”. To redzam ari soc. portalos. Nekad pratigs atklajums negus tadu atsaucibu no ljaudim, kaa vienkarsi plika pakalja vai kakas foto.

 14. Laiks atgriezties no grēkiem un tos nožēlot Dieva priekšā, ja to nedarīsim , tad par problēmām jau sen brīdināts un process ir sacies, bez visām šīm ezotēriķu pasakām. Var manīt ka ezotērika viena no maldu mācībām- grābstās grābstās ap kaut ko, bet nezin ap ko… cienījamā Elita Drāke, atmetiet šo riskanto nodarbi, tā nav no Dieva, ejat pati maldu ceļus un citus līdzi velkat, vēl ir dods laiks atgriezties no maldu ceļiem pie Visuvārēnā Dieva, nevis staigāt vokrug da okolo kā saka krievi.

  • Viens, kurš redz rūķīšus, stāsta otram, kurš redz trollīšus, ka rūķīši ir ģēla, bet trollīši ir pupu mizas. No malas prikolīgi paskatīties uz šādām diskusijām.

 15. Ezotērikas eksperte …..
  Pagājušajā rudenī nomira mans kāmītis, tad nu šis tagad apgriezās uz otriem sāniem!!! 😛

 16. tai pesteļotājai depresija Atbildēt

  pesteļi un nekas vairāk. tukšu salmu kulšana.

 17. tur tai raksta nekas konkrets un pa jaunam nav pateikts ,ja cilvekiem butu darbs un nauda ,tad pat laika apstakli nespetu ietekmet musu dzivi , un mes visi kadreiz mirsim ,vai tur populars vai nepopulars tas cilveks .

 18. Brīdinu ezotēriķi – beidz muļķības runāt! Kaut kad pie psihiatra piesakies , interesantu diagnozi būs prieks palasīt.

 19. Man no saules ir depeesija, gaidu ziemiņu.

 20. Li pameklē kādu biezo mīļāko ,nebūs jādomā par rudeni!

 21. Jā tagad …jau ezoteriķe….kādreiz gan bija cits ampluā …atkal kādai uzmanības deficīts!

Draugiem Facebook Twitter Google+