Kokteilis
Stilo

Rudens roks: Supermodele Džidži Hadida žilbina dumpinieciskajā Hilfigera kolekcijā 16

Publicitātes foto

Dažas savienības ir kā radītas debesīs. Tā var teikt arī par dizaneri Tomiju Hilfigeru (Tommy Hilfiger) un supermodeli Džidži Hadidu, kuru sadarbībā dzimusi jau trešā kapsulkolekcija.

Tāpat kā iepriekšējās TommyXGigi kolekcijās, arī šajā supermodele un zīmola vēstnese ir piedalījusies tērpu dizainēšanā, stila veidošanā, reklamēšanā un, protams, valkāšanā. Tas nepārsteidz, jo Džidži ir īsta Tommy Girl.

Pāris vārdos kolekciju varētu raksturot šādi: labākais no deviņdesmitajiem ar Džidži Hadidas glamūru, kas ir “ass” un reizē relaksēts, nepiespiesti stilīgs.

2017. gada rudens kolekcija ir dumpinieciski sievišķīga. Tā liek kavēties atmiņās par 90. gadiem un tā ikonisko rokenrola stilu. Kolekcijā valda oversized piegriezumi, koledžas iedvesma un atlētiska estētika. Tērpiem izvēlēti īpaši audumi – luksusa velūrs, spīdīga āda, džinss un flanelis. Dumpinieciskumu izceļ mūzikas grupu logo stils un metāliskas kniedes.

Arī pats dizainers apliecina, ka šīs sezonas kolekcijas iedvesma ir viņa mīlestība pret rokenrolu un 90. gadu grunge stilu. Viņam jau izsenis paticis saprecināt modi, izklaidi un popkultūru. Tā visa mērķis ir iedvesmot un iepriecināt cilvēkus.

Saistītie raksti

Kolekcijas modes skate notika Londonas Modes nedēļas ietvaros. Tas bija see-now, buy-now (redzi tagad, pērc tagad) šovs, kas nozīmē, ka uz modes skates mēles redzamie apģērbi to kārotājiem vairāk nekā 70 valstīs ir pieejami uzreiz pēc šova beigām.

Galerijas nosaukums
LA.lv