Mobilā versija
+5.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
9. oktobris, 2015
Drukāt

Rudens velšu cenas Rīgas Centrāltirgū

Foto: LETAFoto: LETA

Dzērvenes Centrāltirgū.

C vitamīna avots – dzērvenes un brūklenes – Rīgas Centrāltirgū joprojām pieejamas plašā klāstā. Sarkano purva ogu cena svārstās no 1,80 līdz 3,50 eiro/l. Cidoniju cena jau trešo nedēļu ir stabila – 2 eiro/kg. Arī ķiploku un sīpolu cenas nav būtiski mainījušās – tie maksā attiecīgi 3,50 – 5,50 eiro/kg un 0,50 – 0,70 eiro/kg. Sakņu paviljonā par 1,80 eiro/kg pieejami kulinārijas pasaulē populārie Šalotes sīpoli, kas īpašā cieņā ir franču virtuvē. Šie sīpoli ir saldenāki un ēdienam piešķir daudz spēcīgāku garšu nekā parastie sīpoli. Var apgalvot, ka pēdējos gados šalotes ir kļuvušas par modes lietu arī pašmāju saimnieču virtuvē.

Tradicionālie pašmāju dārzeņi – kāļi, rutki, bietes, kāposti, selerijas – savu cenu salīdzinājumā ar iepriekšējo nedēļu būtiski nav mainījuši. Tiesa, cena nedaudz pieaugusi pašmāju kabačiem, bet tas arī saprotami – ražas laiks tuvojas noslēgumam. Toties lielākā rudens oga – ķirbis – ir uzsākusi savu uzvaras gājienu – ‘Muskata’, ‘Medus’ un citu šķirņu apaļvaidži savus sānus spīdina Dārzeņu paviljonā, vilinot pircējus. Turpat līdzās plašā klāstā pieejami skābēti kāposti, gurķi un dažādi salāti.

cenas_tab

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (9)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (9)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+