Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
9. oktobris, 2015
Drukāt

Rudens velšu cenas Rīgas Centrāltirgū

Foto: LETAFoto: LETA

Dzērvenes Centrāltirgū.

C vitamīna avots – dzērvenes un brūklenes – Rīgas Centrāltirgū joprojām pieejamas plašā klāstā. Sarkano purva ogu cena svārstās no 1,80 līdz 3,50 eiro/l. Cidoniju cena jau trešo nedēļu ir stabila – 2 eiro/kg. Arī ķiploku un sīpolu cenas nav būtiski mainījušās – tie maksā attiecīgi 3,50 – 5,50 eiro/kg un 0,50 – 0,70 eiro/kg. Sakņu paviljonā par 1,80 eiro/kg pieejami kulinārijas pasaulē populārie Šalotes sīpoli, kas īpašā cieņā ir franču virtuvē. Šie sīpoli ir saldenāki un ēdienam piešķir daudz spēcīgāku garšu nekā parastie sīpoli. Var apgalvot, ka pēdējos gados šalotes ir kļuvušas par modes lietu arī pašmāju saimnieču virtuvē.

Tradicionālie pašmāju dārzeņi – kāļi, rutki, bietes, kāposti, selerijas – savu cenu salīdzinājumā ar iepriekšējo nedēļu būtiski nav mainījuši. Tiesa, cena nedaudz pieaugusi pašmāju kabačiem, bet tas arī saprotami – ražas laiks tuvojas noslēgumam. Toties lielākā rudens oga – ķirbis – ir uzsākusi savu uzvaras gājienu – ‘Muskata’, ‘Medus’ un citu šķirņu apaļvaidži savus sānus spīdina Dārzeņu paviljonā, vilinot pircējus. Turpat līdzās plašā klāstā pieejami skābēti kāposti, gurķi un dažādi salāti.

cenas_tab

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+