Rudņeva HSV dramatiski izglābjas un saglabā vietu bundeslīgā 0

Artjoma Rudņeva pārstāvētā “Hamburger SV” pirmdien izbraukumā papildlaikā ar 2:1 pārspēja “Karlsruher SC” un saglabāja vietu Vācijas bundeslīgā.
Divu spēļu summā Hamburgas komanda bija pārāka ar 3:2.
Mača 78. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Reinolds Jabo un viesiem obligāti vajadzēja gūt vārtus. Kompensācijas laikā, realizējot soda sitienu, izlīdzinājumu panāca Marselo Diazs. Tā kā abi mači pamatlaikā bija noslēgušies ar 1:1, nācās spēlēt papildlaiku, un 115. minūtē Nikolajs Millers “Hamburger SV” labā guva vēl vienus vārtus, tādējādi komandai otro gadu pēc kārtas pārspēlēs izdodas saglabāt vietu spēcīgāko sabiedrībā. Mača spilgtākās epizodes – zemāk video.
Artjoms Rudņevs savainojuma dēļ spēlei nebija pieteikts.