Rudņeva pirmie vārti šosezon neglābj komandu no zaudējuma 0

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs sestdien guva savus pirmos vārtus šosezon Hamburgas SV (HSV) sastāvā Vācijas bundeslīgas mačā, taču komanda piedzīvoja zaudējumu.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12
Britu pulkvedis: “Viņš blefo par kodolieročiem. Jo ātrāk mēs to sapratīsim, jo ​​labāk” 140

HSV izbraukumā ar 1:2 (0:0) zaudēja “VfB Stuttgart” komandai.

Rudņevs laukumā devās uz maiņu mača 73.minūtē, aizstājot serbu Gojko Kačaru, bet jau divas minūtes vēlāk guva vārtus un panāca neizšķirtu rezultātu 1:1.

Latvijas futbolists izcēlās ar precīzu sitienu pēc centrējuma soda laukumā. Uzbrucējs lēcienā ar galvu ieraidīja bumbu pretinieku vārtos.

HSV ielaida vārtus spēles spēles 66.minūtē, kad bumba ielidoja vārtos no Hamburgas komandas vācu pussarga Ārona Hunta.

88.minūtē uzvaras vārtus “VfB Stuttgart” labā guva ukraiņu uzbrucējs Artjoms Kravecs.

Rudņevs šosezon aizvadīja tikai otro oficiālo spēli HSV sastāvā. Pirms tam viņš spēlēja Hamburgas otrajā komandā Vācijas ceturtajā spēcīgākajā līgā, kur izcēlās ar trīs gūtiem vārtiem.

Jau ziņots, ka Rudņevs pagājušajā piektdienā mača 77.minūtē izgāja laukumā HSV sastāvā, taču komanda savu skatītāju priekšā bundeslīgas mačā ar 1:2 piekāpās Vācijas čempionei Minhenes “Bayern”. Sezonas pirmajā pusē Rudņevs nebija pieteikts nevienai oficiālajai HSV pirmās komandas spēlei.

Rudņeva līgums ar HSV ir spēkā līdz vasarai. Kaut janvārī visā Eiropā ir vaļā pāreju logs, pagaidām vēl nav zināms, vai Rudņevs tā ietvaros mainīs komandu.

2012.gada maijā Rudņevs ar HSV komandu noslēdza līgumu uz četriem gadiem, kad viņu iegādājās no Polijas kluba Poznaņas “Lech”. Uzbrucējs kļuva par vēsturē pirmo Latvijas futbolistu bundeslīgas čempionātā.

Pirmajā sezonā Rudņevs bundeslīgas čempionātā sevi veiksmīgi pieteica, HSV rindās gūstot 12 vārtus. Tomēr nākamajā sezonā viņa pozīcija vienības sastāvā bija jūtami mainījusies, un tās otro daļu uzbrucējs pavadīja, izīrēts “Hannover 96” komandai, kas gan beigās neizmantoja iespēju Latvijas sportista kontraktu izpirkt.

Arī iepriekšējā sezonā Rudņeva loma HSV rindās bija maza – bundeslīgā Latvijas futbolists laukumā devās 22 spēlēs, tikai sešās no tām aizvadot visas 90 minūtes.

Ar 22 punktiem 19 spēlēs HSV ieņem 11.vietu Vācijas bundeslīgas kopvērtējuma tabulā, kamēr “VfB Stuttgart” ar 21 punktu ierindojas 15.pozīcijā. “Bayern” ar 49 punktiem ir pārliecinoša turnīra līdere, par pieciem punktiem apsteidzot otrajā vietā esošo Dortmundes “Borussia”.