Rudņeva rezultatīva piespēle palīdz HSV pārtraukt neveiksmju sēriju 0

Neskatoties uz nelielu spēles laiku, ar rezultatīvu piespēli Vācijas bundeslīgas futbola čempionāta spēlē trešdien izcēlās Latvijas izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs, palīdzot Hamburgas SV (HSV) komandai izbraukumā ar 3:0 (1:0) pieveikt “Paderborn” vienību.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām 137

Rudņevs laukumā izgāja 89.minūtē, nomainot pieredzējušo horvātu uzbrucēju Ivicu Oliču, kurš HSV komandai oficiāli pievienojās vien pirms nepilnas nedēļas, tiesa tobrīd rezultāts vēl bija vien 2:0.

Jau pirmajā minūtē pret HSV aizsargu Marselu Jansenu soda laukumā tika pārkāpti noteikumi un sekojošo 11 metru soda sitienu realizēja Nīderlandes pussargs Rafaels van der Vārts. Otros vārtus viesi guva 72.minūtē, kad precīzs bija pats Jansens, bet kompensācijas laika otrajā minūtē Rudņevs pēc centrējuma ar galvu piespēlēja ungāru pussargam Zoltānam Štīberam, kurš vārtos raidīja ļoti skaistu un netveramu sitienu.

HSV komanda bez uzvarām bija četrās turnīra spēlēs pēc kārtas, turklāt šajā laikā vienība nebija guvusi nevienus vārtus. Hamburgas komanda joprojām ir pārliecinoši mazrezultatīvākā bundeslīgā šosezon.

Rudņevs šosezon 13 spēlēs izcēlies ar vienu precīzu sitienu.

Citā mačā trešdien neveiksmi atkal cieta Dortmundes “Borussia”, kas šosezon UEFA Čempionu līgā sasniegusi astotdaļfinālu, bet bundeslīgas kopvērtējumā joprojām ir pēdējā. Iepriekšējo divu sezonu bundeslīgas vicečempioni ar 0:1 (0:0) savā laukumā piekāpās “Augsburg” komandai. Vienīgos vārtus 50.minūtē guva argentīniešu uzbrucējs Rauls Bovadilja, bet panākumu viesi noturēja, kaut kopš 64.minūtes cīnījās mazākumā.

Panākumu guva Leverkūzenes “Bayer” komanda, kas ar 1:0 (0:0) izbraukumā pārspēja Berlīnes “Hertha”. Vienīgos vārtus drīz pēc pārtraukuma guva Štefans Kīslings.

Kā ziņots, otrdien punktus zaudēja pēdējo gadu Vācijas vadošā komanda Minhenes “Bayern”, kas mazākumā savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) ar Gelzenkirhenes “Schalke 04”.

“Bayern” komanda mazākumā palika jau cīņas 17.minūtē, kad sarkano kartīti par pārkāpumu soda laukumā nopelnīja aizsargs Žeroms Boatengs. Tiesa, pēc tam “Schalke 04” neizdevās realizēt 11 metru soda sitienu, jo kamerūnieša Ērika Motingas sitienu tvēra mājinieku vārtsargs Manuels Noiers.

Mača 67.minūtē “Bayern” izvirzījās vadībā, kad vārtus guva rezultatīvais Nīderlandes pussargs Arjens Robens, taču piecas minūtes vēlāk rezultātu uz tablo līdzsvaroja Vācijas izlases aizsargs Benedikts Hevedess.

Pašreizējie Vācijas čempioni “Bayern” nav spējuši uzvarēt abas aizvadītās spēles kopš ziemas pārtraukuma.

Tikmēr citā mačā neizšķirti cīnījās arī “Bayern” tuvākā sekotāja “VfL Wolfsburg”, kas izbraukumā spēlēja 1:1 (0:0) ar Frankfurtes “Eintracht” futbolistiem.

Šajā mačā vēl nepiedalījās “VfL Wolfsburg” jaunieguvums pussargs Andrē Širle, kurš pārnācis no slavenās Anglijas komandas Londonas “Chelsea”.

“VfL Wolfsburg” komandai no zaudējuma izdevās izglābties vien divas minūtes līdz pamatlaika beigām, kad rezultātu izlīdzināja beļģu pussargs Kevins de Brujne.

Citā duelī uzvaru otrdien izcīnījusi Menhengladbahas “Borussia”, kas savā laukumā ar 1:0 (1:0) pieveica “Freiburg”.

Vienīgos vārtus šīs cīņas 23.minūtē guva Patriks Hermans.

Vācijas bundeslīgas kopvērtējumā “Bayern” ar 46 punktiem 19 spēlēs ir līderi, bet astoņus punktus mazāk izcīnījusi “VfL Wolfsburg”. Tikmēr pie 33 punktiem tikusi Menhengladbahas “Borussia” un “Augsburg”, kurām ar attiecīgi 32 un 31 punktu seko “Bayer” un “Schalke 04”.

Tikmēr HSV komanda ar 20 punktiem 19 spēlēs kopvērtējumā pakāpusies uz 13.vietu, bet ar 16 punktiem kopvērtējumu noslēdz Dortmundes “Borussia”.