Rudņevam brīdinājums un uzvara pār bijušo klubu 0

Latvijas futbolists Artjoms Rudņevs svētdien izgāja “Koln” komandas pamatsastāvā un nopelnīja dzelteno kartīti, kamēr viņa pārstāvētā vienība Vācijas bundeslīgas mačā savā laukumā ar 3:0 (0:0) pārspēja spēlētāja iepriekšējo klubu Hamburgas SV (HSV).

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Rudņevs laukumā pavadīja 56 minūtes, kad viņu otrā puslaika sākumā nomainīja Simons Collers. Latvijas futbolists šajā mačā darbojās kā kreisās malas uzbrucējs, bet pirmajā puslaikā viņš nopelnīja dzelteno kartīti.

Līdz Rudņeva nomainīšanai rezultāts vēl nebija atklāts, lai gan 44.minūtē francūzis Antonī Modests no “Koln” komandas nerealizēja 11 metru soda sitienu, ar spēcīgu raidījumu trāpot pa vārtu stabu.

Tiesa, Modests reabilitējās otrajā puslaikā, kad francūzis guva trīs vārtus un izcēlās ar “hat-trick”. Līdz ar to šis futbolists šosezon Vācijas bundeslīgā guvis jau 11 vārtus, nostiprinoties rezultatīvāko spēlētāju saraksta galvgalī.

Jau no 58.minūtes HSV spēlēja mazākumā, kad sarkano kartīti nopelnīja amerikāņu uzbrucējs Bobijs Vuds.

Rudņevs “Koln” komandas pamatsastāvā izgāja jau otrajā mačā pirms kārtas, turklāt iepriekšējā spēle bija šonedēļ, kad Ķelnes vienība trešdien Vācijas kausa otrajā kārtā pagarinājumā pārspēja citu bundeslīgas vienību “Hoffeinheim”.

HSV komandu Rudņevs pārstāvēja no 2012. līdz 2016.gadam, šovasar “Koln” klubam pievienojoties kā brīvais aģents.

Vācijas bundeslīgas kopvērtējumā līdere ar 23 punktiem deviņās spēlēs ir Minhenes “Bayern”, kamēr divus punktus atpaliek lielisku sniegumu demonstrējošā debitante “Leipzig”. Savukārt 19 punkti ir “Hoffeinheim” rēķinā, kas svētdien savā laukumā ar 1:0 (1:0) pārspēja Berlīnes “Hertha” futbolistus.

Tikmēr “Koln” ar 18 punktiem tagad ir ceturtajā vietā.