Futbols

Rudņevam draud diskvalifikācija par vidējā pirksta rādīšanu 16

Polijas futbola kluba Poznaņas “Lech” un Latvijas izlases uzbrucējam Artjomam Rudņevam draud diskvalifikācija par vidējā pirksta rādīšanu, vēsta poļu mediji.

Tiek ziņots, ka Rudņevs vidējo pirkstu parādījis Polijas čempionāta spēlē aizvadītās nedēļas piektdienā, kad “Lech” izbraukumā ar rezultātu 0:3 zaudēja Hožuvas “Ruch” vienībai. Noprotams, ka Latvijas uzbrucējs vienā no spēles epizodēm parādījis vidējo pirkstu līnijtiesnesim, kurš fiksēja aizmugures stāvokli. Rudņeva žestu fiksējušas televīzijas kameras. Rudņevam draud divu spēļu diskvalifikācija.

“Ja noskaidrosies, ka Rudņeva žests patiešām tika veltīts tiesnesim, futbolistam tiks piespriesta divu spēļu diskvalifikācija,” izteicās Polijas čempionāta komisijas prezidents Vujcehs Zeļinskis. “Ja tiesnesis to būtu pamanījis spēles laikā, tad Rudņevam noteikti tiktu parādīta sarkanā kartīte.”

Polijas čempionāta komisijas sēde saistībā ar Rudņevu žestu plānota ceturtdien.

Kā ziņots, par “Lech” komandas jauno galveno treneri pirmdien kļuva vietējais speciālists Marjušs Rumaks, kurš amatā nomainīs aizvadītajā nedēļas nogalē atlaisto spāņu speciālistu Hosē Mariju Bakero. Bakero iepriekš savā trenera karjerā bija vadījis arī tādus klubus kā “Real Sociedad” un Krakovas “Wisla”, bet “Lech” komandai viņš pievienojās 2010.gada novembrī. Tomēr spāņa vadībā “Lech” nespēja tikt pie augstiem panākumiem – pēc sezonu iepriekš izcīnītā valsts čempiontitula pērn tā kopvērtējumā ierindojās tikai piektajā vietā, nekvalificējoties Eirokausiem.

Savukārt šosezon “Lech” ar 28 punktiem 19 spēlēs pagaidām atrodas tikai septītajā pozīcijā. Šosezon Polijas čempionātā Rudņevs guvis 18 vārtus, kas viņam atvēl ļoti pārliecinošu pirmo vietu līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

LA.lv