hsv.de

Rudņevam puslaiks pārbaudes spēlē pret “Barcelona” 0

Latvijas futbolists Artjoms Rudņevs otrdien nospēlēja vienu puslaiku pārbaudes spēlē, kurā viņa jaunā Vācijas bundeslīgas vienība Hamburgas SV (HSV) ar rezultātu 1:2 (1:2) piekāpās slavenajam Spānijas klubam “Barcelona”.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Rudņevs šajā cīņā spēlēja otrajā puslaikā, kurā netika gūti nevieni vārti. Latvijas uzbrucējs neizcēlās ar ļoti bīstamām vārtu gūšanas iespējām.

Jau spēles piektajā minūtē rezultātu atklāja “Barcelona” vienības aizsargs Dani Alvešs, bet izlīdzinājumu 15 minūtes vēlāk panāca Tolgajs Arslans. Savukārt 2:1 Spānijas klubs panāca 37.minūtē, kad precīzs bija 18 gadus vecais Herards Deulofeu.

“Barcelona” komanda aizvadīja pirmo spēli jaunā galvenā trenera Tito Vilanovas vadībā.

Šī spēle bija par godu Hamburgas kluba 125 gadu jubilejas svinībām, tomēr “Barcelona” Vācijā ieradās drīzāk gan ar otro sastāvu. Neatbrauca arī vienības argentīniešu superzvaigzne Lionels Mesi.

Kā ziņots, 24 gadus vecais Rudņevs ar Hamburgas klubu noslēdzis četru gadu līgumu. Viņš kļūs par vēsturē pirmo Latvijas futbolistu bundeslīgas čempionātā.

Aizvadītajā sezonā Rudņevs ar 22 precīziem raidījumiem kļuva par pārliecinošu Polijas čempionāta rezultatīvāko spēlētāju.

Daugavpils futbola audzēknis Rudņevs savu karjeru sāka vietējā “Daugavas” komandā, bet 2009.gadā viņš samērā skandalozā transfērā pārgāja uz Ungārijas komandu “Zalaegerszeg” (ZTE).

Ungārijas čempionātā Rudņevs 30 mačos izcēlās ar 20 gūtiem vārtiem, bet Polijas līgā viņš 56 cīņās izpildīja 33 precīzus sitienus.

Pēc nedaudz vairāk nekā gada pavadīšanas Ungārijā Latvijas uzbrucējs 2010.gada vasarā pārgāja uz tā brīža Polijas čempionvienību Poznaņas “Lech”, kuras sastāvā par sevi runāt lika tā paša gada rudenī, kad iesita trīs vārtus UEFA Eiropas līgas spēlē ar slaveno Turīnas “Juventus” vienību.

Latvijas izlasē Rudņevs līdz šim aizvadījis 18 spēles, izceļoties ar vienu precīzu sitienu. Pirmos vārtus valstsvienībā Rudņevs guva tikai pagājušā gada oktobrī, kad bija precīzs Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē ar Maltu.

Aizvadītajā sezonā Hamburgas SV bundeslīgas kopvērtējumā ar 36 punktiem 34 spēlēs ierindojās 15.pozīcijā, tomēr tagad tā gatavojas atjaunot sastāvu, lai tuvākajos gados atkal cīnītos par visaugstākajiem mērķiem.