EPA/LETA

Rudņevs Hannoverē debitē ar vārtiem un uzvaru 0

Uzbrucējs Artjoms Rudņevs sestdien “Hannover 96” sastāvā debitēja ar gūtiem vārtiem Vācijas Bundeslīgas spēlē, kurā Latvijas futbolista pārstāvētais klubs ar 3:1 viesos uzveica VfL “Wolfsburg”, liecina rīkotāju informācija.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Rudņevs 28.minūtē atklāja rezultātu, bet Ivica Oličs laukuma saimniekiem līdz pārtraukumam panāca neizšķirtu. Uzvaru Hanoveres komandai otrajā puslaikā ar diviem vārtiem nodrošināja Leonardo Bitenkorts. Rudņevs laukumā bija visu cīņas laiku.

Jau vēstīts, ka Rudņevs janvāra pirmajā pusē Bundeslīgas klubu īres darījumā pārcēlās no “Hamburger SV” uz “Hannover 96”. Jaunajā sezonā Rudņevs sestdien iesita pirmos vārtus Bundeslīgā, jo “Hamburger SV” sastāvā viņš tikai retumis tika laukumā.