Rudņevs iesit astotos, Hamburga uzvar ziemeļu derbijā 0

Latvijas izlases uzbrucējam Artjomam Rudņevam svētdien izdevās iesist savus astotos vārtus Vācijas bundeslīgā, palīdzot Hamburger SV” ziemeļu derbijā ar 3:2 pārspēt Brēmenes “Werder”.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Rudņevs kopumā aizvadīja labu spēli un pelnīti tika pie Hamburgas skatītāju ovācijām. Jau pirmās minūtes izskaņā Rudņevs bīstami sita pa vārtiem, pēc brīža palaida garām vēl vienu labu iespēju gūt vārtus, bet savu iespēju izmantoja 53. minūtē. Pēc teicama Aogo centrējuma mūsu uzbrucējam atlika tika pabeigt uzbrukumu no vārtu priekšas – 3:1. Pēc pāris minūtēm Werder” vienus vārtus atguva, tomēr vairāk rezultāts vienā no Hamburgai svarīgākajām spēlēm nemainījās.

Rudņevam tie bija astotie vārti šosezon un viņš ir komandas labākais vārtu guvējs.

“Hamburger SV” ar 28 punktiem 19 spēlēs turnīra tabulā ir devītajā vietā, no piektās vietas atpaliekot par tikai diviem punktiem.