Rudņevs iesit divus vārtus čempioniem 0

Latvijas futbolists Artjoms Rudņevs sestdien guva divus vārtus, bet viņa pārstāvētā “Hamburger SV”viesos ar 4:1 uzvarēja Vācijas Bundeslīgas čempionus Dortmundes “Borussia”.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija

Rudņevs, kurš nedevās līdzi Latvijas futbola izlasei uz pārbaudes spēli Japānā, jo bija guvis nelielu savainojumu, 18. minūtē panāca izlīdzinājumu 1:1, tikai minūti pēc tam, kad mājinieki bija atklājuši rezultātu. Savukārt spēles 62. minūtē viņš guva Hamburgas trešos vārtus. uzvarētāju labā divus vārtus guva arī dienvidkorejietis Sons Hen-Mins.

Rudņevs šosezon “Hamburger SV” labā ir guvis desmit vārtus, kas viņu ierindo desmit labāko Bundeslīgas snaiperu sarakstā, kurā līderis ar 14 gūtiem vārtiem ir Minhenes “Bayern” futbolists Mario Mandžukičs.

Abas komandas spēli beidza mazākumā, jo 31. minūtē no laukuma noraidīja Dortmundes kluba vienīgo vārtu guvēju Robertu Levandovski, bet 60. minūtē sarkanā kartīte tika parādīta “Hamburger SV” spēlētājam Džefrijam Brumam.

“Hamburger SV” izcīnīja devīto uzvaru 21 spēlē un ar 31 punktu pakāpās uz piekto vietu turnīra tabulā.