AFP/LETA

Rudņevs mačā ar Milānas “Inter” gūst pirmos vārtus starpsezonā 0

Vācijas komandu Hamburgas SV (HSV) pārstāvošais Latvijas futbolists Artjoms Rudņevs sestdien pārbaudes spēlē guva vārtus cīņā ar slaveno Itālijas komandu Milānas “Inter”.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Šajā cīņā Rudņevs, kurš guva savus pirmos vārtus starpsezonā, palīdzēja HSV futbolistiem nospēlēt neizšķirti 1:1 (0:1).

Spēles rezultātu jau otrajā minūtē atklāja argentīniešu uzbrucējs Mauro Ikardi, bet Rudņevs pirmo puslaiku aizvadīja nepārliecinoši.

Tomēr jau 47.minūtē Rudņevs atzīmējās ar vārtiem, kad pēc Tolgaja Arslana centrējuma bija veiklākais soda laukumā.

Turpinājumā otrajā puslaikā Rudņevam bija vēl pāris vārtu gūšanas iespējas, tomēr lielāko daļu spēles diezgan liels pārsvars piederēja “Inter” futbolistiem, kas gan uzvaru tā arī nespēja izraut. Latvijas futbolists nospēlēja līdz 72.minūtei, kad tika nomainīts.

Starpsezonā HSV komandai paredzētas vēl divas pārbaudes spēles, bet pirmo maču jaunās sezonas bundeslīgas čempionātā tā aizvadīs 11.augustā, kad spēkosies ar Gelzenkirhenes “Schalke 04” vienību.

Rudņevs iepriekšējā sezonā debitēja Hamburgas kluba rindās, izceļoties ar 12 precīziem sitieniem. Uzbrucējs ar savu bijušo komandas biedru Honmiņu Sonu dalīja devīto vietu līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Savukārt HSV komanda bundeslīgas sezonas noslēguma kopvērtējumā palika septītajā vietā un nespēja kvalificēties Eirokausu sacensībām.