Rudņevs palīdz HSV sagraut “Nurnberg” futbolistus 0

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs svētdien sevis pārstāvētajai Vācijas bunsdelīgas vienība Hamburgas SV (HSV) palīdzēja izbraukumā ar 5:0 (1:0) sagraut “Nurnberg” futbolistus.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām 137

Rudņevs laukumā devās mača 85.minūtē, nomainot Pjēru Mihelu Lasogu, kurš izcēlās ar trīs vārtiem jeb “hat trick”.

Mača rezultātu 17.minūtē atklāja slavenais Nīderlandes pussargs Rafales van der Vārts, bet pēc tam no viņa piespēlēm vārtus divreiz guva Lasoga, kurš pēc tam pamanījās pretinieku vārtsargu pārspēt arī trešo reizi.

Savukārt piektos vārtus HSV vienības labā guva Tolgaja Arslans mača 74.minūtē.

Šī Rudņevam bija debija jaunā HSV trenera holandieša Berta van Marvijka vadībā, jo iepriekšējo spēli Latvijas sportists aizvadīja uz rezervistu soliņa.

Nu HSV tikusi pie astoņiem punktiem astoņās spēlēs, kas bundeslīgas kopvērtējuma tabulā ļauj pakāpties no 15. uz 14.vietu.