Rudņevs pēc traumas atkal spēlē, “Koln” cīnās neizšķirti 0

Latvijas izlases futbolists Artjoms Rudņevs svētdien pēc traumas sadziedēšanas nāca laukumā uz maiņu Vācijas futbola čempionāta mačā, kurā “Koln” savā laukumā spēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) ar “Leipzig” komandu.

VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Daugavpilietis laukumā devās spēles 72.minūtē, nomainot japāni Jūju Osako, kurš 25.minūtē bija guvis vārtus.

Rezultātu šajā mačā atklāja viesi, kad piektajā minūtē precīzi sita Olivers Burks, taču pēc 20 minūtēm Osako atjaunoja neizšķirtu.

Rudņevs septembra sākumā, atrodoties Latvijas izlases treniņnometnē, guva savainojumu, tāpēc izlaida iepriekšējās trīs “Koln” spēlēs, kurās nebija arī pieteikumā.

“Koln” šosezon joprojām nav zaudējusi nevienā cīņā un ir viena no četrām bundeslīgas komandām, kura šajā sezonā vēl nav izbaudījusi zaudējuma rūgtumu. Ķelnes komanda ir izcīnījusi trīs uzvaras un divos mačos nospēlējusi neizšķirti.

Rudņevs šosezon “Koln” rindās bundeslīgā laukumā ir devies divos mačos.

Vēl svētdien vienā mačā “Hoffenheim” ar 2:1 (2:1) uzvarēja “Schalke 04”, cīņas gaitā atspēlējot vienu vārtu deficītu.

LETA jau ziņoja, ka sestdien Vācijas futbola bundeslīgas grands Minhenes “Bayern” vien pēdējās minūtēs spēja izraut uzvaru ar rezultātu 1:0 (0:0) pār šosezon ļoti neveiksmīgu sniegumu rādošo Hamburgas SV (HSV) vienību.

Vienīgos vārtus 88.minūtē iesita Jošua Kimmihs.

Tikmēr HSV komanda, neskatoties uz visiem centieniem, zaudēja jau ceturtajā spēlē pēc kārtas, kas varētu novest pie galvenā trenera Bruno Labadijas atlaišanas.

Panākumus sestdien guva arī Menhengladbahas “Borussia”, kas ar 2:0 (1:0) uzveica “Ingolstadt” spēlētājus, bet Leverkūzenes “Bayer” ar 3:2 (1:2) grūtā cīņā uzveica “Mainz 05” futbolistus.

Spēlē Maincā “Bayer” sastāvā ar “hat-trick” atzīmējās meksikānis Havjers Ernandess jeb Čičarito, turklāt uzvaru savai komandai viņš izrāva vien kompensācijas laika otrajā minūtē.

Tāpat aizraujošs kopvērtējuma augšgala komandu mačs bija Frankfurtē, kur vietējā “Eintracht” vienība kompensācijas laikā izrāva neizšķirtu 3:3 (2:1) pret Berlīnes “Hertha”. Izšķirošos vārtus mājiniekiem iesita Mihaels Hektors, bet “Hertha” sastāvā ar diviem precīziem raidījumiem atzīmējās bosnietis Vedads Ibiševičs.

Savukārt piektdien Dortmundes “Borussia” ar rezultātu 3:1 (1:0) savā laukumā apspēlēja “Freiburg”. Rezultātu pirmā puslaika izskaņā atklāja Pjērs Emeriks Aubamejangs, kurš guva piektos vārtus piecās bundeslīgas spēlēs, bet otrā puslaika ievadā poļu aizsargs Lukašs Piščeks panāca 2:0. Kaut vienus vārtus viesiem atguva Maksimiljans Filipss, punktu mačam pielika uz maiņu nākušais portugālis Rafaēls Gerreiru.

Bundeslīgas līdere ar 15 punktiem piecās spēlēs ir “Bayern” komanda, kurai ar 12 punktiem seko Dortmundes “Borussia”, bet vēl par punktu mazāk ir “Koln” rēķinā.

Tikmēr pa desmit punktiem ir izcīnījušas Menhengladbahas “Borussia”, “Eintracht” un “Hertha”.