Mobilā versija
+4.2°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
29. jūlijs, 2016
Drukāt

Rūdolfam viss ir kārtībā! Mediķi ļauj doties mājās (4)

13895011_1168038673261861_199113373937568582_n

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārsti Saulkrastu novadā nakti mežā pavadījušajam divus gadus un astoņus mēnešus vecajam Rūdolfam būtiskas veselības problēmas nav konstatējuši, informēja slimnīcas pārstāve Daiga Rauba.

Līdz ar to jau šodien zēns varēs doties mājās.

Divus gadus un astoņus mēnešus vecais Rūdolfs šodien ap plkst.12 tika atrasts aptuveni pusotra kilometra attālumā no pazušanas vietas. Kad Rūdolfu atrada Nacionālo bruņoto spēku karavīrs, puisēns sēdēja mežā zem koka un raudāja.

Vizuāli zēna veselības stāvoklis nebija kritisks, taču zēns nekavējoties tika nodots mediķu aprūpē.

Rūdolfs pazuda ceturtdien vakarā no kādas dārza mājas teritorijas Saulkrastos, dārzkopības kooperatīvā “VEF-Biķernieki”.

Zēna meklēšanā iesaistījās gan policija, gan armija un zemessargi, gan arī simtiem brīvprātīgo – atrašanas brīdī Rūdolfu meklēja ap 700 cilvēku.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Atrada uzņēmējs Igors, tādēļ arī nemin dižā kareivja vārdu.

 2. Nolaidiiga maatiite lai samaksaa vairakus tuukstosus sodu

 3. 2,8 gadus mazo Rūdolfs šodien ap plkst.12 atrada ~1,5 km attālumā no pazušanas vietas. Kad Rūdolfu atrada NBA karavīrs, puisēns sēdēja mežā zem koka un raudāja.
  …………………………
  Kāpēc neminat karavīra vārdu?
  Mūs informēja, kas atrada, piem., Abragciemā pazudušo mazo 2-gadīgo puiku.
  Kāpēc šeit tāds kautrīgums?

 4. Kāpēc rozā lakatiņš kā meitenei? Un nez kas tā par solīdu ģimeni? z

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (65)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+