×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
15. decembris, 2017
Drukāt

Egils Līcītis: Rudzītis izsvilpts! (49)

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Viesturs Rudzītis

Šarlatāns, kam atņemta psihoterapeita licence! Pseidozinātnieks! Baltās rases vīrietis, kas izsaka nesterilus uzskatus un pamāca sist sievas! Lūk, kādu pārmetumu krusa – polučai, fašist, granatu! – no datortaustiņu klaudzinātāju komūnas puses vēlās pār dr. Viesturu Rudzīti, kurš nelaimīgā kārtā bija uzaicināts par ētera personību LTV pārraidē “100 grami kultūras”. Kurš izspēlējis nelāgu joku, ielūgdams fallusa dominances sludinātāju, sievietes dievietes fiziskas savaldīšanas paņēmienu ieteicēju Rudzīti kultūras raidījumā!

Viduslaikos mīlītis burvis, kā likts, būtu dedzis uz sārta kā paša nelabā iemiesojums un ragana. Modernā ar tehnoloģiskiem rīkiem apbruņotā sabiedrībā politnekorekts spītnieks kā dzimumu līdztiesības pretnieks vien publiski noslaktēts ar cūku kaujamo dūci internetā, sadalīts asinsdesās, samalts frikadelēs vai vienkārši pasniegts apēdājiem gaļas platē. Ziniet, mums ir grupa progresīvu, liberāli noskaņotu cilvēku, kuriem labpatīk izstādīt pašiem sevi pirmajā personā, kam dotas monopoltiesības citus izsvilpt, nokaut un savus ideoloģiskos priekšstatus par pasauli uztiept kā vienīgos pareizos.

Ar ko gan nabaga psihoanalītiķis izpelnījies vulkānisku emociju izvirdumu un radījis augstspriegumu sociālajos tīklos? Cilvēks daudz lasījis, liels prātotājs un attiecību pētnieks. Nav tā, ka pa dienu dzīvo kā dakteris Viesturs, bet uz nakti pārvēršas pekles izdzimumā. Āre, Rudzītis pazīstams kā stūrgalvīgs konservatīvo vērtību aizstāvis. Kaut gan sabiedriskajā televīzijā ielaiž visādus politiskus šmuļus un personas, kas mudina atzīt perversijas, liberasti ir īpaši šokēti, ja ētera laiku izrentē rudzīšveidīgajiem ar novecojušu uzskatu šauro apvārsni vai rūdītiem nacionālistiem. Šāda tipa citādi domājošie ir kaitīgāki un bīstamāki par 100 bārdainiem džihādistiem, kuri attransportētu uz Zaķusalu un Beltes valstībā ievietotu elles mašīnu kravu. Nacionāla vai konservatīva elementa parādīšanās studijā liek izsaukt tvitera triecienaviāciju un laikus izbērt smirdbumbas un naktspoda saturu pār kļūmīgi ielūgtā galvu ar kaujas saucieniem – kreizī veci, kur tu lien!

Liberāļiem, kuru uzvedībā ir ļoti pamanāmi histērijas simptomi, lai atbrīvotos no dusmām un naida – ja jau Rudzītis nav sertificēts –, derētu pameklēt citu mācītu stresa noņēmēju. Vai proktologu – kas patīrītu vietu ar bagātīgi ziestā terpentīna aizdambējumiem. Lai nu medicīna nervoziem palīdz, ko spēj. Bet jau vecais Freids delikāti teica, ka psiholoģija nevar atminēt sievietības mīklu, vai tas ir organisms, kas dod mājvietu olšūnai, vai kas vairāk, par autoritātēm uzlūkoti pārošanās speciālisti pētījuši, kurš dzimums skaitāms pie saprātīgām būtnēm un kurš ne visai. Nu, un varbūt dr. Rudzītis iepiņķerējies, orālo uzskatu karā izteikdams ne pārāk gludi noēvelētus spriedumus, kas lietas būtības nesapratējiem licies pusmežonīgi, un ģimenes laimes stundu pasniedzējs kā baļķis ienests tviterzāģētavā.

Iepriekšējo dienu anonsētā antirudzīša tviterduna radīja citkārt izretis ieslēgtai pārraidei maģisku pievilkšanās spēku un idejisko noslodzi. Miljoni LTV1 kanāla skatītāju gribēja pavadīt Rudzīti, brienam atmiņu tekas. Ņemot vērā, ka cilvēka spējas būt triecienizturīgam ir ierobežotas, dakterim ekrānā vajadzēja parādīties ar pelnu pelēku seju. Bet attiecību un cilvēka dvēseles nostūru pētnieks nebij nohipnotizējams un nevēlējās padoties. Atkal samuldējās, ka sievietes pastāv uz to, ka viņām un tikai viņām ir taisnība un nedod vīrišķiem pietiekami brīvības.

Kā jau LTV šādā manierē štancē raidījumus, portretētais palapoja vecus albumus, papraktizēja kā psihodrāmu scenogrāfs, organizēdams rotaļu grupas, un atzinās, ka dzīvē esot sists diezgan. Noskaidrojās, ka nabags bijis spiests dzīvot pilnīgā matriarhātā zem papēža sievai un trim meitām. Noskaidrojās arī, kāpēc indivīda garīgās veselības uzlabotājs aicināts tieši uz “100 gramiem kultūras”, nevis, teiksim, “Latvijas dārgumiem”. Raugi, alko lietošanas romantizācijas periodā Rudzītis kā narkoloģiskās slimnīcas virsārsts sniedzis mierinājumu ievērojamākajiem latvju kultūrcilvēkiem, kas stipri ņēmuši uz krūts (kas tu par dzejnieku, ja neesi bijis Straupē!). Līdz ar to, vai nu sociopāti tika gandarīti ar atspēkojumu, vai iedzēra trankvilizatorus un palātās atslēdza wi-fi, bet pēc paša nelabā TV portretējuma liberciemā iestājās miers.

Pievienot komentāru

Komentāri (49)

 1. Kopš kuriem laikiem citādi domājošos sāk libelārā sabiedrībā dedzināt?

  • Kopš tiem , kad ne ne visai patīk vardarbība un it īpaši – sieviešus sitēji un slpekavas

   • Kāpēc Kains ar kapli nogalināja savu brāli Ābelu, un Kristu no Nacaretes sita krustā? Kāpēc Salome iekāroja Jāņa kristītāja galvu, bet Judite nogalināja miegā dusošo Olifernu? PIEKTAIS bauslis vēsta- Tev nebūs nokaut! Kristu saka: Pagriez otru vaigu, nevairo ļaunumu. Lai vista izdētu oli, nekas bez Gaiļa nesanāk…

 2. Jūs vienreiz noskaidrosiet,kas ir feļetons vai spītīgi turpināsiet rakstīt dumības?Līcīša feļetoni gandrīz visi ir burvīgi.Ne Rudzīša grāmatas,ne Līcīša feļetoni nav domāti anafalbētiem.Lasiet lubenes un nebāžaties visur ar saviem komentāriem!

  • Feļetons un deģenerācija ir atšķirīgas lietas. Ja jums problēmas ar atšķiršanu nāksies fiziski iespaidot guru rudzīša ieteiktajā fiziskajā formā – sitot

 3. ne jau par rudzīti…cik tupam jābūt lai aicinātu un neredzētu diagnozi

 4. Rudzītis nav psihoanalītiķis, bet gan šovinists, kas ņirgājas par sievietēm
  Kāpēc žurnālisti par viņu vispār raksta?

 5. Psiholoģija ir pilna ar šarlatāniem…,jo psiholoģija nav zinātne tās normālajā izpratnē – kur var nomērīt ,nosvērt…atkārtot ar citu cilvēku,jo katrs cilvēks ir unikāls ar savu smadzeņu darbību…tas ir ,kā ar pirkstu nospiedumiem. Un ir smieklīgi skatīties,kā politkorektie šarlatāni uzbrūk nepolitkorektam šarlatānam:))))iesaku noskatīties īsta zinātnieka un psihologa diskusiju -https://www.youtube.com/watch?v=V0rHC0rKny0

 6. Rudzītis NAV psihoanalītiķis. Vai autors zina, cik ilgi un pamatīgi jāmācās par tādu? Tas Rudzītim nebūtu pa spēkam. Viņš ir psihodrāmas psihoterapeits, kur intelekta nevajag daudz. Un zinātnieks??? Ko un kādām metodēm tad viņš ir izpētījis? Visas viņa grāmatas ir tikai tukši murgojumi par tēmu. Un no psihoterapeitu biedrības viņš tika izslēgts par ideju, ka “nepaklausīgas sievas” jāsit. Jau pirms tam viņš balansēja uz izslēgšanas robežas, bet šis bija pēdējais piliens.

 7. Līcīt, norauj sevi podā.

 8. Murgs gatavais

 9. Kopumā autors un “psihologs” neatceras divas elementāras tradicionālās vērtības – izdzīvo stiprākais, nevis “vārgs melis” vai punduris ar zīmuli rokā

 10. Tajās tradicionālajās vērtībās ietilpst tikai sieviešu (sievu jo īpaši) sišana vai tomēr vīriešus arī drīkst sist?
  Domāju ka plikpaurainais dižpsihologs arī tik drosmīgi izrunāsies par sieviešu sišanu tikai tik ilgi, kamēr pats netiks kārtīgi dfaudzas reizaes pasists ar slapju netīru koku un paspārdīts

 11. Bravo!
  Diemžēl sociopāti tikai ieņem jaunas kaujas pozīcijās un gādā bruņojumu

 12. var taču tv neskatīties, jo tur patiešām tikai pūlis………….

 13. Raksts uzrakstīts trakāk par Rudzīša grāmatu…

 14. Vispar nesaprotu, par ko. Dariit nav ko. Lai dziivo Rudziitis, lieciet vinjam mieru, vinsh jums eest neprasa.

 15. Kā netradicionālie salecās !!!

 16. Skaisle Jātaļniece Atbildēt

  saprotu, ka Rudzītim ir problēma – drukā vienu grāmatu pēc otras, bet tik daudz nespēj kā savas domas precīzi formulēt.

  Bet ar ko slimo vai kāpēc klibo Līcītis Egils? Šī gada janvārī mana māsīca nonāca komā, vīrs piekāva, pēc nedēlas, no komas nepamodusies viņa mira. Polcicijai nekādi pierādījumi nav, jo tos nevāca – mazums vīri sievas māca dzīvot -tā māca, ka nosit. Nu jau katru trešo, ja ne katru otro dienu lasu medijos par nosistām sievietēm, kur nu vēl nenosistās

  Neredzu te iemeslu ne ironijai, ne sarkasmam, pat ne metaforām.

  Beidzot ir sācies laiks, kad vīrietim jāpierāda savs gara spēks, ne tikai dūres spēks.

  Nu tad runāsim tieši un konkrēti , nevispar to tizli ņirdzot

  • Rudzītis Vai Līcītis to sievu nosita? Nesaprotu ko tu te murgo. TU ne tajā raidījuma rakstā te stāsti par kādu iznireli. Bet mācies un māci arī citus no Rudzīša un laikam ar no Līcīša, jo tad nebūs nekādu problemātisku tādu gadīumu, kur kāds šādi rīkojas. Klausies kā saka!

  • Nevajag precēties ar kaušļiem un dzērājiem, tad nebūs jāsūdzas, ka viri kaujas. Sievietes nekādi negrib saprast,ka pāraudzināt nevienu nevar, ja viņš pats to nevēlas. Lai kāds pamēģina pāraudzināt to pašu sievieti (ikvienu sievieti) – tā atrausies, ka maz neliksies. Varbūt ne fiziski, bet verbāli no zemes virsas nosunīs nost.

 17. Kādēļ raksta autors visu laiku piemin izkārnījumus un ar to saistītas lietas? Bail paliek, iedomājoties, kāda varētu būt privāta diskusija ar šī raksta autoru, ja jau publiski tiek lietoti tik pretīgi epiteti. Pieņemu, ka viņš šādi vēlas norādīt uz saistību ar gejiem, taču, tā kā vismaz teorētiski puse no publikas ir sievietes, tad viņām šādu asociāciju nav. Arī visi vīrieši nav geji, ja kas.

 18. Katrs taisa reklāmu savām grāmatām kā nu māk. Kurš pirks, ja neviens nezinās, ka tāds autors ir? Neviens. Bet, lai zinātu, jātaisa traci. Un ļoti labi izdodas, arī grāmatas pērk. Melnais PR, kā zinām, strādā labāk kā jebkuri citi PR līdzekļi. Tur nav pat par ko diskutēt.

 19. Mūsdienās visvairāk un visagresībāk pret brīvdomāšanu cīnās tie, kuri sevi uzskata par brīvdomātājiem.

 20. Raksts garš, bagāts izteiksmes līdzekļiem , bet NE PAR KO.

 21. rudzītis nav veselības paraugs. Bet karojošie liberāļi no viņa neatpaliek.

 22. Ne Rudzītī ir problēma. Problēma ir tajā, ka mēs tam pievēršam uzmanību. Eu! Ziniet, ko mans kaimiņš teica, kad gribēja, lai viņu kāds sadzirdētu?

 23. Nu, ko te teikt? Ir iestādes, kur sastopami Napoleoni, Einšteini, u.c. pravieši, kuros pacentušies iemiesoties vietējie personāži. Vien atšķirība tā, ka Rudzītis iemiesojies Rudzītī. Un, kā vieniem, tā otram, vislabākais, ko varam dot, ir miers. Tāpēc, liekat mieru Rudzītim!!!

 24. Līcītis ir kā vecs vīns – ar katru teikumu kļūst labāks. Un ar ironiju ir kā ar zālēm: ja deva par mazu, īsti nedarbojas …

 25. Nu kā tā var, nu kā tā var izturēties pret sievieti! Diemžēl, mūsu patreizējā iekārtā daļai sieviešu dzimuma pārstāvēm ir izdevies iebīdīties amatos, kad varaskāre, naudaskāre iznīcina viņās jebkādas uzvedības un cilvēku savstarpējās attiecību normas. Par kompetenci darba lietās nemaz nerunājot.Rudzītim ir taisnība. Un paveicas tiem večiem, kuriem palaimējas ar priekšnieci-gudru sievieti. Tādas arī ir. Pamaz!

 26. Patiesība ir tāda,kāda tā ir un tur histēriska lamāšanās nelīdzēs. Dakterim Rudzītim ir pilnīga taisnība un labi, ka viņš mums tāds ir, kurš var atklāti pateikt, ka perversiju karalis ir kails.

 27. Nav ko satraukties par dumja vīreļa spriedumiem. Viņš jau nav vainīgs, ka Daba likusi viņam čurāt stāvus, kas katrā čurāšanas reizē savieno viņu ar fallisko pimsākumu un liek ciest no nojauktajiem pieminekļiem un nocirstajiem kokiem ( tie visi ir dabiski falla virsvarenības apliecinājumi) nodarītā pazemojuma. Ko dara sievietes: ar kurvi, kas simbolizē dzemdi, iet mežā un griež! sēni, kas simbolizē fallu. Katrā čurāšanas reizē (uz vecumu arvien biežāk) Rudzītis cieš no fallam radītā rūnīšanas pazemojuma.

  • Ne visu tautu vīrieši čurā stāvus. Tas ir atkarīgs ģērbšanās veida.

  • Vai Jūs kaut vienu Rudzīša grāmatu esat lasījusi? Vai arī tikai klaigājat pūlim līdzi? Nosaukt Rudzīti par “dumju vīreli” var tikai dumja sievele – tas tā, lai saglabātu Jūsu izteikumu stilu:)

 28. Šitādi rudzīši ir spilgts pierādījums tam, cik sliktā stāvoklī ir mūsu humanitārā joma. Vai cienītājus interesē, ka viņa Teorijai nav pamatojuma, par pierādījumiem nerunājot? Nē, pietiek, ka ir tāda Kursītes stila gvelšana ar šķietami pareiziem atslegvārdiem.

 29. ….briesmīgs raksts

 30. Ja viens otrs no būtu izlasījis V.Rudzīša grāmatu tad varbūt būtu atturējies no stulbiem komentāriem. Visu cieņu autoram!

 31. mūdzis regionālis Atbildēt

  Filigrāni uzrakstīts par vienu manām patiesām autoritātēm.Lai dzīvo Viesturs!

 32. Šķiet, ka raksta autors ir kaut kādu ASV notiekošo procesu iespaidā, jo kārtīgi pārspīlē reakciju uz psihoViesturu. Te nav tik traki.
  Ja smadzeņu speciālists paziņo, ka, īsi sakot, vienīgais veids kā tik galā ar dullu sievu, ir iedot viņai pa muti, tad nu nav ko apvainoties par to, ka visiem gribas viņu izdzēst no soctīklu draugu saraksta. Pats vainīgs! Noformulē savu viedokli savādāk, izraisi diskusiju prātīgāk, nevis šitādu provokāciju izmet un brīnies, ka visi palecās.
  Nav te ko aizstāvēt viņu. Čalis nefiltrē bazaru. Varbūt grib labu, bet forma galīgi neveiksmīga. Nobanots pelnīti.

 33. Vai ar šo raksta autors vēlējās teikt, ka Rudzītim ir upura sindroms, kas izpaužas uzskatā, ka “man (un visiem citiem vīriešiem arī) visi dara pāri” (pārsvarā jau sievietes)?
  Es arī atbalstu konservatīvas vērtības, ļoti cienu vīriešus, kuri nepaceļ roku, bet gan rūpējas par sievieti un kopējiem bērniem, nevis gaužas par to, ka visi citi vainīgi.

 34. Labs raksts!!!

 35. Pilnīgs savārstījums! Tādi literāri līkloči un tik bagāta žultaina valoda… Kurš ir autors? Pats noslēpies. lai lamātu pārējos anonīmos komentētājus… Domāju, ka dr.Rudzītis nav pelnījis šādu aizstāvības rakstu!

 36. Vai sis vīriņš arī domā, kad raksta?

 37. Šis raksts ir “slima suņa murgi”.

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Kurš te varens?

ASV prezidents Donalds Tramps saņēmis daudz kritikas par pirmdienas tikšanos ar Krievijas līderi Vladimiru Putinu. Trampam tiek pārmests par izteikumiem, ka Krievija ASV prezidenta vēlēšanās nav iejaukusies, – par spīti tam, ka ASV slepenie dienesti izmeklējumos pierāda pretējo. Tāpat ASV prezidents nav aizstāvējis Ukrainu un nav nosodījis Krievijas agresiju tajā, īpaši tādēļ, ka šodien ir ceturtā gadadiena kopš Malaizijas lidmašīnas MH17 notriekšanas virs Austrumukrainas. Tiek apspriestas arī Trampa ārpolitikas īpatnības, jo pēdējā laikā viņam lielāku sapratni izdodas atrast ar dažādiem diktatoriem, kamēr attiecības ar partneriem NATO pārsvarā raksturo strīdi un apvainojumi.

Kā vislabāk pārdzīvot karstuma vilni?
Draugiem Facebook Twitter Google+