×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
6. februāris, 2017
Drukāt

Rūgtā patiesība. Raižpilns cilvēks kaitē tam, par ko uztraucas (1)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Neticat? Šādu faktu ir miljoniem. Mamma baidās, ka bērns saaukstēsies un tuntuļo viņu. Viņš nenorūdās un patiešām saaukstējas. Vīrs negrib satraukt savu raižpilno sievu, cenšas ātrāk pēc darba nokļūt mājās un, ejot pāri ielai, pakļūst zem automašīnas.

Lūk, klīnisks piemērs!

37 gadus vecs vīrietis. Bieži slimo un ar “buķeti” psihosomatisku saslimšanu (peptiskā čūla, hronisks bronhīts, hepātiskais holecistīts) iestājas klīnikā, lai noformētu invaliditātes grupu vai pilnībā izveseļotos (tāda bija priekšniecības prasība).

Izrādījās, ka viens no galvenajiem faktoriem, kas izraisīja saslimšanas, bija vēlme neuztraukt savu raižpilno māti, kas dzīvoja citā pilsētā. Vīrietis katru dienu pulksten 10 vakarā zvanīja mātei, lai informētu, ka ir mājās. Šā noteikuma absurdums drīz sāka traucēt viņa dzīvei. Tālrunis dažkārt nedarbojās, un vīrietis bija spiests doties uz pasta nodaļu, kas atradās tālu no dzīvesvietas, lai pateiktu mātei, ka ir mājās. Reiz, kad vīrietis atgriezās mājās, viņu piekāva. Taču nezvanīt viņš nevarēja. Ja viņš nepiezvanīja noteiktajā laikā, māte nekavējoties sūtīja telegrammu.

Vīrieša pirmā sieva neizturēja un izšķīrās no viņa. Arī otrā sieva nejuta nekādu prieku par šādu dēla mīlestības izpausmi pret māti, un ģimenē izveidojās saspīlēta atmosfēra.

Vīrietis mātes raižu dēļ atteicās no vairākiem komandējumiem, kuri slēpa sevī briesmu elementus. Viņš sāka slimot, un parādījās “iemesls” atteikties no vairākiem darba uzdevumiem. Jāmin, ka vīrietis bija labs darbinieks.

Reiz viņš izvirzīja kādu ideju un izveidoja darba grupu tās īstenošanai. Darbinieki aizkavējās līdz vēlam vakaram laboratorijā, kur nebija tālruņa starppilsētu sakariem. Tā notika diezgan bieži, taču vīrietis bija spiests doties prom ātrāk, lai 10 vakarā piezvanītu mātei no mājām. Drīzumā viņu no darba grupas izslēdza. Grupas paveiktais bija tik vērtīgs, ka saņēma valsts prēmiju.

Starp citu, viens no būtiskiem momentiem vīrieša ārstēšanā bija mātes un dēla neirotisko attiecību saraušana. Tagad māte zina – ja dēls zvana 10 vakarā, tam ir nopietns iemesls.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pilnīgi piekrītu-izbaudīts uz savas ādas.Ja par saviem plāniem pastāstīju savai mātei,tad noteikti ,kautkas atgadījās.Viņas pamācības un uztraukumi par mums noteikti noveda pie kādas likstas.Vajadzēja tik pateikt,ka braucam ,nu piem.uz laukiem.lai saktos visādas ķibeles,ta ar mašīnu,ta ar pašiem vai bērniem.Beigās vairs mātei neko nestāstījām un viss bija labi,informējām tikai tad,kad viss jau bija garām un vairs nebija nekādu problēmu.

Draugiem Facebook Twitter Google+