Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
29. marts, 2015
Drukāt

Rūjienas novadā sieviete mājas pagalmā uzbrauc bērnam

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Satiksmes negadījumos sestdien, 28.martā, cietuši četri cilvēki, kā arī sodīti 14 autovadītāji, kas pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, aģentūru BNS informēja Valsts policijā. Trīs no cietušajiem ir gājēji un riteņbraucēji.

Policija vēsta, ka Rūjienas novadā mājas pagalmā pagaidām nenoskaidrotos apstākļos 1977.gadā dzimusi sieviete, braucot ar “VW Lupo”, uzbrauca bērnam – 2010.gadā dzimušam zēnam. Bērns nogādāts slimnīcā.

Rīgā, Anniņmuižas bulvārī, pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu “Mercedes-Benz” uzbrauca 1978.gadā dzimušai gājējai, kura ar traumām nogādāta slimnīcā. Viņai konstatēts alkohola reibums.

Rīgā, Valguma ielā, 1995.gadā dzimis vīrietis, vadot “Porshe”, uzbrauca stāvošai “Honda” markas automašīnai, kuras vadītāja 1983.gadā dzimusi sieviete nogādāta slimnīcā.

Daugavpilī, Stacijas ielā, 1970.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu “Audi 100” notrieca 1970.gadā dzimušu gājēju, kurš šķērsoja ceļa braucamo daļu neatļautā vietā.

Liepājā 1971.gadā dzimis vīrietis ar “Toyota Corolla” Kungu ielas krustojumā ar Bāriņu ielu, veicot kreisā pagrieziena manevru, nepārliecinājās par tā drošību, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar pretim braucošo motociklu “Honda”, kuru vadīja 1990.gadā dzimis vīrietis. Motocikla vadītājs nogādāts slimnīcā.

Bet Jēkabpilī, Pļaviņu ielā, 1987.gadā dzimis vīrietis ar “Volvo V40” nobrauca no dambja. Slimnīcā medicīniskā palīdzība sniegta pasažierei – 1991.gadā dzimušai sievietei.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+