Arnis Rumbenieks

Rumbenieks pēc izstāšanās: šo rakstura pārbaudi neizturēju 0

Latvijas soļotājs Arnis Rumbenieks otrdien Berlīnē neasniedza finišu Eiropas čempionātā 50 kilometru distancē.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi”
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Par uzvarētāju negaidīti kļuva ukrainis Marians Zakaļņickis, kurš finišēja pēc trim stundām, 46 minūtēm un 32 sekundēm. Viņš par 55 sekundēm pārspēja pasaules un olimpisko čempionu Mateju Totu no Slovākijas, kamēr vēl par 32 sekundēm atpalika baltkrievs Dzmitrijs Dzjubins.

Tikmēr Latvijas sportists izstājās pēc 36 kilometru atzīmes, tobrīd būdams 29.vietā.

“Notika tas, ko negaidīju. Šoreiz rakstura pārbaudi neizturēju, tā negadās bieži. Karstums nav attaisnojums, bet nepalīdz arī… Paldies visiem, kas ticēja. Garā nekrītu, tas atbalsts ko sniedzat nekur neizplēn,” pēc sacensībām sociālajā vietnē “Instagram” sarkstīja Latvijas soļotājs.

Rumbenieks jau no pirmajiem kilometriem bija starp atpalicējiem, distances vidusdaļā ieņemot 32.vietu, taču pēc tam lēnām savu vietu uzlaboja, tomēr karstajos laika apstākļos viņš līdz finišam netika, esot viens no deviņiem soļotājiem, kuri izstājās, savukārt vēl viens sportists tika diskvalificēts.

Sacensībās startēja 36 sportisti, bet finišu sasniedza 26.