×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
14. janvāris, 2012
Drukāt

Rumbulā nopērkami policijas lietotie automobiļi

LETALETA

Rumbulā, “BRC” autocentrā, pārdošanā izliktas vairāk nekā 20 baltas “Volvo S60” automašīnas, kuras agrāk dienesta pienākumu pildīšanai izmantoja Valsts policija, novēroja aģentūra LETA.

Automašīnām ir noņemti policijas trafareti un demontēts speciālais dienesta aprīkojums. Visiem šiem “Volvo” markas transportlīdzekļiem ir 2,4 litru benzīna dzinēji un manuālā ātrumkārba, bet cena svārstās no 4000 eiro (2800 latiem) līdz 5500 eiro (3850 latiem). Internetā atrodamā informācija liecina, ka pārdošanā izliktās mašīnas no rūpnīcas izripojušas 2006.gadā.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja SIA “Baltijas Realizācijas centrs” valdes loceklis un rallija braucējs Aldis Pīlēns, pirmo šādu policijas lietošanā bijušo “Volvo S60” nesen nopircis kāds igaunis. Lielākā interese par konkrētajām automašīnām esot cilvēkiem no laukiem – zemniekiem, lauksaimniekiem.

Pīlēns atzina, ka šiem spēkratiem ir vizuālas nepilnības, proti, demontējot policijas speciālo aprīkojumu, automašīnām palikuši vairāki caurumi priekšējā panelī un pie ātrumu pārslēga. Tāpat ir caurumi jumtā, kur agrāk bijušas piestiprinātas policijas bākugunis. Pagaidām šie caurumi aizlīmēti ar līmlenti, taču nevienu defektu neesot mēģināts slēpt no potenciālajiem pircējiem.

Bijušās policijas dienesta automašīnas “BRC” autocentrā nonākušas apmēram pirms diviem mēnešiem, jo salonam esot sadarbības līgums ar līzinga kompāniju, kas apkalpo Valsts policiju. “Tas, ka šīs ir bijušas policijas automašīnas, nav nekāds noslēpums,” aģentūrai LETA sacīja Pīlēns.

Jautāts par transportlīdzekļu tehnisko stāvokli, uzņēmuma pārstāvis norādīja, ka visām automašīnām ir veiktas regulāras tehniskās apkopes pie dīleriem, bet speciāli pārdošanai nekas nav gatavots, vienīgi iztīrīts salons un nomazgāta virsbūve. Pārdošanā nonākušo “Volvo S60” vidējais nobraukums esot 120 000 līdz 130 000 kilometru, minimālais – 80 000, bet maksimālais – 180 000 kilometru.

“Automobiļi ar skaidru vēsturi un adekvātu cenu,” tā par policijas lietotajām mašīnām izteicās Pīlēns.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+