Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
9. aprīlis, 2012
Drukāt

Rumbulā pārdoti gandrīz visi bijušie Valsts policijas auto

volvo2

Rumbulā, “BRC” autocentrā, pārdošanā izliktās baltās “Volvo S60” automašīnas, kuras agrāk dienesta pienākumu pildīšanai izmantoja Valsts policija, gandrīz izpārdotas, biznesa portālam “Nozare.lv” sacīja “BRC” autocentra pārstāvis Aldis Pīlēns.

Trīs mēnešu laikā autocentrs pārdevis gandrīz visus baltos “Volvo S60”. No sākotnēji pārdošanā izliktajām aptuveni 30 automašīnām patlaban pieejami vēl trīs spēkrati.

Pīlēns skaidroja, ka, viņaprāt, interese par šiem auto ir ne tikai tādēļ, ka tie savulaik ir bijuši policijas auto, bet arī pateicoties mediju uzmanībai.

Automašīnām tika noņemti policijas trafareti un demontēts speciālais dienesta aprīkojums. Visiem šiem “Volvo” markas transportlīdzekļiem ir 2,4 litru benzīna dzinēji un manuālā ātrumkārba, bet cena svārstās no 4000 eiro (2800 latiem) līdz 5500 eiro (3850 latiem). Internetā atrodamā informācija liecina, ka pārdošanā izliktās mašīnas no rūpnīcas izripojušas 2006.gadā.

Bijušās policijas dienesta automašīnas “BRC” autocentrā nonākušas, jo salonam esot sadarbības līgums ar līzinga kompāniju, kas apkalpo Valsts policiju. “Tas, ka šīs ir bijušas policijas automašīnas, nav nekāds noslēpums,” sacīja Pīlēns.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+