Mobilā versija
+0.5°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
9. aprīlis, 2012
Drukāt

Rumbulā pārdoti gandrīz visi bijušie Valsts policijas auto

volvo2

Rumbulā, “BRC” autocentrā, pārdošanā izliktās baltās “Volvo S60” automašīnas, kuras agrāk dienesta pienākumu pildīšanai izmantoja Valsts policija, gandrīz izpārdotas, biznesa portālam “Nozare.lv” sacīja “BRC” autocentra pārstāvis Aldis Pīlēns.

Trīs mēnešu laikā autocentrs pārdevis gandrīz visus baltos “Volvo S60”. No sākotnēji pārdošanā izliktajām aptuveni 30 automašīnām patlaban pieejami vēl trīs spēkrati.

Pīlēns skaidroja, ka, viņaprāt, interese par šiem auto ir ne tikai tādēļ, ka tie savulaik ir bijuši policijas auto, bet arī pateicoties mediju uzmanībai.

Automašīnām tika noņemti policijas trafareti un demontēts speciālais dienesta aprīkojums. Visiem šiem “Volvo” markas transportlīdzekļiem ir 2,4 litru benzīna dzinēji un manuālā ātrumkārba, bet cena svārstās no 4000 eiro (2800 latiem) līdz 5500 eiro (3850 latiem). Internetā atrodamā informācija liecina, ka pārdošanā izliktās mašīnas no rūpnīcas izripojušas 2006.gadā.

Bijušās policijas dienesta automašīnas “BRC” autocentrā nonākušas, jo salonam esot sadarbības līgums ar līzinga kompāniju, kas apkalpo Valsts policiju. “Tas, ka šīs ir bijušas policijas automašīnas, nav nekāds noslēpums,” sacīja Pīlēns.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (3)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+