×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
11. maijs, 2017
Drukāt

Rumbulā pieķer prostitūtu ar klientu (5)

RPP foto notikuma vietāRPP foto notikuma vietā

10. maijā neilgi pirms pulksten 13 Rīgas pašvaldības policija, patrulējot Rumbulā, pamanīja tumšas krāsas VW markas automašīnu, kura bija novietota kādā nomaļā vietā.

Piebraucot tuvāk pie aizdomīgās automašīnas, uz aizmugurējā automašīnas sēdekļa pamanīts kāds pāris. Vīrietis, ieraugot policijas tuvošanos, ātri uzvilka bikses. Savukārt sieviete izkāpa no transportlīdzekļa.

Ar abām personām veiktas pārrunas. Sieviete atklāja, ka vīrietis pie viņas apstājies ar savu automašīnu un piedāvājis 20 eiro par orālo seksu. Abi vienojušies un aizbraukuši uz kādu nomaļāku vietu, kur sākusi izpildīt vīrieša vēlmes, taču notiekošo izjaukusi policija.

Tikmēr vīrietis otram policistam apgalvoja, ka vēlējies tikai pārvilkt bikses un ka nav vēlējies stāties dzimumattiecībās, jo viņam esot draudzene.

Pakalpojuma sniedzējai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par prostitūcijas noteikumu pārkāpšanu. Likums paredz, ka par prostitūcijas pakalpojumu sniegšanu publiskās vietās personai uzliek naudas sodu no 350 līdz 700 eiro.

Rīgas pašvaldības policija atgādina, ka Latvijā prostitūcija nav aizliegta, bet ir ierobežota. Speciāli Ministru kabineta noteikumi paredz, ka personai atļauts piedāvāt vai sniegt seksuālos pakalpojumus par maksu tikai dzīvojamā telpā, kas ir tās īpašums vai par kuru tā ir noslēgusi īres līgumu. Taču ir aizliegts piedāvāt seksuālos pakalpojumus uz ielas.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Iespējams, tie konkrētie policisti paši ir peversi seksa lūriķi. Ko sirds kāro, to arī atrod. 😀

  2. Bravo! Bravo? Un tas ir viss – būtu kādu narkotiku točku vai vismaz krutkas točku slēguši.
    Bet te vīrietis un sieviete auto… tas jau neprasa varonību noķert kādu pārīti…

  3. vispār jau pamuļkei vajag ta kārtīgi iegriezt, lai nākošo reizi turētu muti. Tam pamuļķīm arī. Būtu pateikuši, ka ir draugi, mīlnieki un pasūtītu policistus pāris mājas tālāk. prostitūciju praktiski nevar pierādīt, ja cilveki šajā grēkā paši neatzīstas. Mīlnieki, sagribējās, aizbrauca nomaļā vietā. Pat ja kāds nofoilmē ar ko divi nodarbojas un ka puisis meičai pec tam (vai otrādi) dod naudu, tas neko nepierāda. Maizītie naudu iedeva vai, piemēram, konfektēm ar šampanieti, lai kaut ko nosvinētu…

  4. Bet policisti tomēr neredzēja pašu faktu ,tā ,ka viņus pašus var tiesāt par neslavas celšanu diviem mīlestības alkstošajiem cilvēkiem. kā stāv rakstīts , mašīna stāvējusi n o m a ļ ā vietā un mašīnas salons ir privāta teritorija , tā ka policijai (par lūrēšanu) ir jāatvainojas jaunkungam un jāatlīdzina viņa tēriņi 20 evro apmērā . Pašvaldības policisti labāk ķertu ,,koloradkas,, kuri zākā Valsti un tās iekārtu .

  5. Nu gan atraduši sensāciju, izņēmumu!
    Neērti nav, ko?

Draugiem Facebook Twitter Google+