Sports
Futbols

Runā latviski! Pēc šāda aicinājuma aizsvilies Karašauska un Starkova konflikts2

foto – FK Liepāja/facebook.com

Latvijas futbola virslīgas rezultatīvākā spēlētāja Artūra Karašauska un Latvijas izlases galvenā trenera Aleksandra Starkova konflikts aizsācis pirms septiņiem gadiem vēl “Skonto” klubā, kad futbolists treneri aicinājis runāt latviski. Toreiz Karašausks padzīts no kluba, bet tagad Starkovs rezultatīvo uzbrucēju neaicina uz izlasi.

Šādu konfliktu trenera un spēlētāja attiecībās Karašausks šodien atklāja Armanda Pučes un Valda Valtera vadītajā raidījumā “Hattrick”, kurš redzams “360TV” ēterā.

Saistītie raksti

“Viss aizsākās desmitajā gadā (2010), kad es biju kopā ar “Skonto”. Izdzina vienu no treniņa, otru, trešais biju es. Emocijas bija daudz, man zaudēt nepatīk, esmu tāds cilvēks. Pēkšni kaut ko Starkovs pssaka krieviski, es klusi pateicu – “Runā latviski, nu! Mēs visi trīs bijām latvieši, par to mani vispār izdzina no treniņa, tad izsauca uz kabinetu,” toreizējos notikumus izklāstīja Karašausks.
“Vēlāk mani izsauca uz kabinetu, kur sēdēja viss treneru korpuss. Pēkšņi aizskāra manu tēvu – ka nebija tik labs futbolists, kā, piemēram, Ševļakovs. Es nu tad no dusmām…”, konflikts vēlāk eskalējies vēl vairāk.

Šosezon Karašausks ar 12 gūtiem vārtiem ir Latvijas virslīgas rezultatīvākais futbolists, viņš divus vārtus “Liepāja/Mogo” komandas labā guva arī Latvijas kausa finālā. Katru no saviem vārtiem Karašausks atzīmē ar žestu, kurš norāda telefona zvanu. Tā kā tas nereti veltīts tribīnei, kurā atrodas Starkovs, šīs “zvana” adresāts ir skaidrs.

LA.lv