×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
23. novembris, 2016
Drukāt

Runā pretinieki: Kiriļenko cer uz Porziņģi, serbi un turki skatās tālāk

AFP/LETAAFP/LETA

Eiropas basketbola čempionāta izlozē Latvijas izlase vakar tika iekļauta D grupā kopā ar Serbijas, Turcijas, Krievijas, Beļģijas un Lielbritānijas komandām. Ko par šādu iznākumu saka pretinieki un vai kāds ir pamaņījis, ka pretiniekos var dabūt arī Kristapu Porziņģi?

Aleksandrs Džordževičs, Serbijas izlases galvenais treneris
“Eiropas čempionātu redzu kopumā, ne tikai grupas turnīru, tādēļ negribu akcentēt pirmos pretiniekus. Mums tādi ir visās grupās. Svarīgi labi sagatavoties jau uz turnīra sākumu, lai iegūtu labāku pozīciju pirms izslēgšanas spēlēm. Kā zinām, tam nereti ir ļoti liela nozīme”.

Haluks Jildirims, Turcijas izlases direktors
“Mūsu pirmais mērķis ir izkļūt no grupas un par to arī domāsim. Turcijā par basketbolu un mūsu izlasi runās divu nedēļu garumā, tādēļ jau tagad strādājam, lai mums labākā komanda, organizācija, treneris un visi iespējamie spēlētāji.”

Andrejs Kirļenko, Krievijas basketbola federācijas prezidents
“Tā noteikti nav nāves grupa. Galvenie favorīti būs serbi, tomēr arī Krievijai ir labas iespējas. Varam cīnīties par pirmo otro vietu grupā ar Serbiju un Turciju. Iekļūšana izslēgšanas turnīrā ir obligāta. Latvija? Jautājums – vai spēlēs Kristaps Porziņģis? Ar viņu sastāvā tā būs pavisam cita komanda. Tā ir ātra, agresīva, skrienoša komanda. Parādoties 221 centimetrus garajam Porziņģim, uzreiz rodas nopietni draudi arī zem groza. Kristaps man ļoti patīk kā spēlētājs un gribu, lai viņš atbrauc uz Eiropas čempionātu.

Edijs Kastēls, Beļģijas izlases galvenais treneris:
“Mačiem pret Latviju un Lielbritāniju būs izšķiroša nozīme. Esmu pārliecināts, ka varam iekļūt astotdaļfinālā, taču tas nebūt nebūs viegli. Neviens no apakšgrupas mačiem nebūs viegls, turklāt skaidrs, ka ikviena komanda būs pelnījusi sasniegt izslēgšanas turnīru.”

Lielbritānijas izlases pārstāvju (komandas galvenais treneris Džo Prantijs ir Milvoku “Bucks” treneris-asistents) viedoklis par grupu turnīra izlozes rezultātiem pagaidām nav pieejams.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+